Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Svētdienas rītā kādā Anseongas (Dienvidkoreja) rūpnīcā izcēlās nopietns ugunsgrēks, kas radīja zaudējumus aptuveni 1 miljardu dolāru apmērā. Īpaša vērība šim notikumiem ir pievērsta, jo rūpnīca arī izstrādāja detaļas, kas paredzētas Galaxy S5, radot bažas par būtiskiem ražošanas traucējumiem.

Ugunsgrēka apmēri bija visnotaļ iespaidīgi. 279 ugunsdzēsēji, izmantojot 81 spēkratu, pavadīja 6 stundas smagā darbā, lai savaldītu liesmas. Aptuvenās aplēses vēsta, ka ugunsgrēks radījis zaudējumus 1 miljarda ASV dolāru vērtībā.

Īpašu uzmanību šī vēsts piesaistījusi, jo tajā tika ražotas mikroshēmu pamatplates arī Galaxy S5 viedtālruņiem. Tas, protams, radījis šaubas vai Samsung jaunākais flagmanis patiešām nonāks pie pirmajiem pircējiem 11. aprīlī un vai tas būs saražots pietiekamā apjomā, lai apmierinātu augsto pieprasījumu.

Dienvidkorejā bāzētais Samsung jau laikus paziņojis, ka šī nav vienīgā rūpnīca, kas ražojusi mikroshēmu pamatplates Galaxy S5 viedtālruņiem un flagmaņa nonākšana pie pirmajiem pircējiem netiks pārcelta. Jāatzīmē gan, ka ir iespējama neliela izstrādes apjomu novirze no plānotā apmēra.

factory burn

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli