Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Saprotams, ka līdz ar tehnoloģiju progresu, attīstās arī mūsdienu transportlīdzekļi – automašīnas, vilcieni, velosipēdi un lidmašīnas. Lidmašīnu uzbūve gan ir vissarežģītākā no iepriekš pieminētajiem izstrādājumiem, tādēļ jaunas formas, kā arī inovatīvus risinājumus redzam visai reti. Skynews gan vēsta, ka pēc vairākiem gadiem tas varētu mainīties.

Šoreiz runa ir par aviobūves uzņēmumu Airbus, kura pārstāvji ir snieguši nelielu vīziju tam kā nākotnē varētu izskatīties lidmašīnas, kas būs atrodams to iekšpusē un kāda būs pārvietošanās ar šiem gaisa kuģiem.

Airbus1-e1308072857386

Airbus atklāj, ka ir izplānojis jaunu “inteliģento” lidmašīnas konceptu, kas struktūras ziņā cenšas līdzināties putna kauliem. Līdztekus tam tiek norādīts, ka jau 2050. gadā lidmašīnu korpusi varētu būt caurspīdīgi, paverot iespaidīgu skatu lidojuma laikā. Nākotnes lidmašīnās būs atrodami krēsli, kas lieliski piekļaujas katram ceļotgribētājam, taču pašās lidmašīnās ierastās klases tiktu aizstātas ar personalizējam zonām.

Airbus2-e1308072886839

Pirmā no personalizējām zonām pildītu rekreācijas funkciju, ļaujot pasažieriem relaksēties un atpūsties. Tajā pat tiktu nodrošināts ar vitamīniem un antioksidantiem bagātināts gaiss, garastāvoklim piemērots apgaismojums un pat īpašas procedūras – akupunktūra un aromterapija.

Interaktīvajā zonā būtu pieejamas dažādas uznirstošas projekcijas, piedāvājot pasažieriem dažādas sociālas nodarbes. To skaitā būtu gan videospēļu spēlēšana, gan virtuāla iepirkšanās veikalā.

Airbus4-e1308072935708

Visbeidzot jāmin arī trešais personalizētais nodalījums – viedās tehnoloģijas zona. Tā piedāvātu hameleona tipa telpas, kurās pasažieri varētu piemērot apstākļus un izskatu jebkurai vēlmei, sākot no luksus klases apartamentiem, beidzot ar kaut ko vienkāršu un ikdienišķu. Šīs zonas galvenais uzdevums ir ļaut pasažierim turpināt darbu tāpat kā viņš to darītu, ja neatrastos lidmašīnā.

Airbus3-e1308072914297

Saistītās tēmas: lidmašīna

Izsaki savu viedokli