Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms pāris dienām Adidas laida klajā pirmo kompānijas viedo aproci, kam būtu jāuzlabo lietotāju treniņu process. Neraugoties uz ierīces līdzību ar Nike izstrādāto FuelBand, Adidas vadītājs norādījis, ka abas ierīces nav uzskatāmas par konkurentiem.

Adidas izstrādātā Fit Smart aproce ir apgādāta ar pulsa mērītāju, tāpat ierīce spēs noteikt noskrieto attālumu, sadedzinātās kalorijas un citus treniņu procesa parametrus.

Interesanta ir “zones” funkcijas, kas darbojas gluži kā personīgais treneris, ar vibrācijas palīdzību pavēstot, ka nepieciešams palielināt vai samazināt skriešanas ātrumu. Vienā gadījumā tas ļautu izvairīties no pārpūles, bet citā – palielinātu treniņa efektivitāti.

adidas-fit-smart-white-1-1280x1117

Ierīces sānos ir atvēlēta vieta arī LED gaismām, kas, spīdot zilā, zaļā, dzeltenā vai sarkanā krāsā, norādīs uz treniņa intensitāti.

Fit Smart, pateicoties Adidas MiCoach aplikācijai, ir savietojama ar Android, iOS un Windows Phone operētājsistēmu tālruņiem. Pārdošanā izstrādājums nonāks jau augusta vidū, bet tā cena ASV būs 199 dolāri.

Nobeigumā jānorāda, ka Adidas vadītājs komentējis, ka šī ierīces, atšķirībā no Nike izstrādātā FuelBand, galvenais pielietojums ir sportā un treniņu procesā. Tas gan nenozīmējot, ka Fit Smart nav izmantojams ikdienas gaitās ka FuelBand, taču tā pamatuzdevums ir konkrētāks.

micoachfitsmart

Saistītās tēmas: aproce

Izsaki savu viedokli