Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc vairākiem spiegu attēliem un tīzeriem Honda meitas uzņēmums Acura Ņujorkas auto izstādē prezentējis krosovera ZDX konceptu. Lai arī tas pagaidām vēl ir koncepta statusā, tā nonākšana tirdzniecībā ASV gaidāma jau šāgada beigās.

Luksusa klases krosovers, kas apvieno apvidus auto (SUV) un kupejas formas, plānots kā tiešs BMW X6 konkurents, tādējādi kļūstot par otro modeli, kas pārstāvēs šo specifisko segmentu. Vizuāli tas iekļaujas Acura modeļu gammā un ir ieguvis ražotājam raksturīgus elementus kā, piemēram, dekoratīvo radiatora režģi.

Interesanta dizaina detaļa – aizmugurējo durvju rokturi iestrādāti aizmugurējā jumta balstā. ZDX aprīkots ar 20 collu deviņu spieķu vieglmetāla diskiem, savukārt aizmuguri rotā hromētas izplūdes izejas.

Salonā sastopamies ar Acura tipisku apdari, kas iekļauj augstas kvalitātes ādu un modernas tehnoloģijas kā, piemēram, aizmugures skata kameru ar platleņķi. Dzinēju gammu sākotnēji veidos jauns V6 VTEC benzīna agregāts, kas sajūgts ar no jauna izstrādātu sešu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Sērijveida versijas prezentācija gaidāma tuvāko mēnešu laikā.

Izsaki savu viedokli