Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Sekojot veiksmīgajiem projektiem “Guitar Hero” un “Sing Star”, Activision ir paziņojuši par absolūti jaunas muzikālās spēles – “DJ Hero” – izstrādi. Diemžēl pagaidām nav gandrīz nekādu detaļu par to, kā tas viss varētu izskatīties. Zinot līdzšinējo pieredzi ar “Guitar Hero” – spēli, kuras spēkos bija likt mums nopirkt plastmasas ģitāru un kā orangutāniem lēkāt pa dzīvojamo istabu – varam gana droši apgalvot, ka “DJ Hero” nāks komplektā ar dīdžeja pults analogu.

Nav jābūt kodolfiziķim, lai saprastu, ka spēles pamatideja būs dažādu populāru dziesmu remiksēšana deju zāles vajadzībām. Līdz nākamā gada E3 izstādei Activision ir apsolījuši publicēt gan pirmos vizuālās uzskates materiālus, gan spēlē iekļautās mūzikas sarakstu.

Sklerotiķi to noteikti neatminas, bet 2005. gadā iznākusī spēle “Guitar Hero” kalpoja kā defibrilators diezgan stagnātiskajam un inovāciju vakuuma eksistējošajam muzikālo spēļu žanram. Licenzējot laika zoba nesagrauztas hārdroka himnas un izstrādājot unikālu īstai ģitārai analogu kontrolieri, spēles autori Harmonix aizsāka vēl nebijušu muzikālo spēļu bumu, kura gala iznākums ir divi “Guitar Hero” sīkveli, episko apmēru viesistabas rokkoncerts “Rock Band” un nu arī topošais “DJ Hero”. Ir bail iedomāties, ko industrija izdomās nākamo…

Izsaki savu viedokli