Aktuāls

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

”Nintendo Switch” jau atkal pārdošanas apjomu ziņā pārspēj ”PS4” un ”Xbox One”

Aprīkojums

”Porsche” savu pirmo elektroauto atrādīs 2019. gadā

Automobiļi, moto transports

Acer prezentē 27 collu S277HK monitoru, kas apvieno stilīgu veidolu un izcilu funkcionalitāti, lai nodrošinātu lielisku audiovizuālo pieredzi. Tā bezrāmja ekrāns sniedz 4K2K Ultra HD grafiku un atbalsta sevišķi ātro HDMI 2.0, kā arī ir aprīkots ar skaļruņiem ar DTS® skaņu. Tas ir gan pasaulē pirmais 4K2K monitors ar bezrāmja ekrānu, gan pirmais 4K2K monitors ar HDMI 2.0.

Novietojot blakus divus S277HK monitorus, tie veido ideālu risinājumu vairāku monitoru kopnei, pateicoties savam bezrāmja ekrānam. Izmantojot IPS* un Acer ColorPlus tehnoloģijas, S277HK ekrāns sniedz izcili piesātinātas krāsas, krāsu stabilitāti un 178 grādu platus vertikālos un horizontālos skata leņķus. Turklāt 4K2K Ultra HD (3840×2160) izšķirtspēja sniedz četrreiz asāku attēlu nekā 1080p Full HD displejs.

Monitor_Acer_S277HK_01

HDMI 2.0 savienojamība palielina joslas platumu līdz 18 Gbps, lai pārraidītu 4K saturu pie 60 Hz, nodrošinot ļoti vienmērīgu attēlu.

Acer S277HK ir ticis veidots, domājot par estētiku. Tā statnis ir visai neparasts – izgatavots no alumīnija sakausējuma un novietots asimetriski, slaiks, robusts un atšķirīgs konkurentu vidū. Baltā, spīdīgā aizmugurējā apmale nodrošina, ka monitors izskatās elegants no visiem leņķiem. Paneļa pusē smalka alumīnija priekšējā apmale un matēta sudraba vidus rāmis piešķir S277HK vienkāršu un elegantu izskatu, ko papildina dinamiski stilizētie skaļruņi ar DTS™ skaņu un ventilācijas atverēm. S277HK dizains arī ticis veidots, lai uzlabotu lietotāja pieredzi. Ergonomiskās īpašības ietver iespēju noliekt monitoru atpakaļ par 5–15°, lai nodrošinātu, ka lietotāja skata līnija ir perpendikulāra ekrāna virsmai, kā arī intuitīvas pogas (Barošana, Spilgtums, Ekrāna izvēlne un Iziet), kas ir viegli aizsniedzamas, vienlaikus esot gana nemanāmas, lai netraucētu skatīšanos.

Lietotājiem, kam katru dienu nākas ilgstoši raudzīties monitorā, S277HK ir aprīkots ar Acer EyeProtect tehnoloģijām, kas mazina acu piepūli un padara skatīšanos ērtāku. Tās ietver ekrāna mirgošanas novēršanas tehnoloģiju un filtru, kas mazina zilās gaismas iedarbību, kas ilgtermiņā var izraisīt acu bojājumus. S277HK piedāvā arī Low Dimming tehnoloģiju, kas ļauj lietotājiem noregulēt spilgtumu līdz 15% līmenim zema apgaismojuma apstākļos, un ComfyView tehnoloģiju, lai mazinātu atspulgus no ārējiem gaismas avotiem.

Vieglai savienojamībai S277HK ir aprīkots arī ar DVI, DisplayPort 1.2 un MiniDP.

Pieejamība

Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas tirgū S277HK būs pieejams no 2014. gada decembra par cenu no 699 eiro.

Saistītās tēmas: acermonitori

Izsaki savu viedokli