Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija Acer paziņoja par savu jaunāko produktu tās ultra plāno S sērijas klēpjdatoru klāstā, Acer Aspire S 13 – perfekti izstrādātu plānu un jaudīgu Windows 10 klēpjdatoru lietotājiem, kam rūp dizains. Šķautņainais, plānais korpuss satur šī brīža vislabāk vērtētos klēpjdatorus, kas pilni elementu gan darbam, gan arī atpūtai.

Tiecieties paveikt vairāk

Izmantojot Windows 10 operētājsistēmu ar 10-punktu skārienekrāna izvēles iespēju, Aspire S 13 darbina 6. paaudzes Intel® Core™ procesori un līdz pat 8 GB LPDDR3 sistēmas atmiņa, dodot ne vien ātrāku veiktspēju un uzlabotu grafiku, bet arī mazāku enerģijas patēriņu. Kā papildiespēja, 54 Wh 3-elementu akumulators ilgst līdz pat 13 stundām, kas lietotājam ik dienas ļauj gūt no savas ierīces maksimālu labumu.

Vadu savienojumos ietilpst 3.1 C tipa reversīvais ports, kas atbalsta superātru datu pārraidi (līdz pat 5Gb/sek.), kā arī USB 3.0 ports, kurš mobilajām ierīcēm sniedz USB lādēšanas iespēju miega režīmā pat tad, kad Aspire S 13 ir izslēgts. Bezvadu savienojuma ziņā šis klēpjdators dod iespēju lietotājiem izmantot 802.11ac savienojumu līdz tā maksimālam sniegumam ar 2×2 MU-MIMO (Multi-User MIMO) līdz pat trīs reizes ātrākam sniegumam viena lietotāja MIMO 802.11ac savienojumam.

Tajā pat laikā precīzs skārienekrāns sniedz precīzu, gludu un ātras reakcijas navigācijas pieredzi un atbalsta Windows 10 Precision Touchpad žestus.

Tiecieties izbaudīt vairāk

Kad runa ir par darba un izklaides iespējām, Aspire S 13 piedāvā labāko no abām pasaulēm. Pilnas izšķirtspējas skārienekrāns ar plata skatu leņķa IPS tehnoloģiju liks gremdēties vienreizējā pieredzē, kā skatoties filmas, tā arī prezentācijas, turklāt ir iespējams aktivizēt Acer BluelightShield, lai mazinātu kaitīgās zilās gaismas starojumu no LED aizmugurgaismojuma moduļa. Pie zema apgaismojuma divu pakāpju gaismojuma klaviatūra piedāvā vairāk izvēles iespēju atbilstoši apstākļiem: pirmajā stadijā ieslēdzas klaviatūras izgaismojums, bet otrajā izgaismojums ieslēdzas pilnā spilgtumā.

Acer TrueHarmony un Dolby® Audio™ tehnoloģijas ļauj šai svarā vieglajai ierīcei patiesi pacelties pāri savai kategorijai, kad runa ir par audio sniegumu ar kinoteātra līmeņa telpisko skaņu. Patērētāju pieredzi uzlabo arī jaunākā lietotāja programmatūras saskarne ar lietotājam pielāgotu profilu un gudrām audio un vizuālajām iespējām.

Skype sertifikācija biznesam nodrošina to, ka cilvēki spēj sazināties ar dzidru, bezaiztures sarunas kvalitāti, kā arī ļauj baudīt skaidrāku, augstākas kvalitātes audio un lielisku Windows 10 pieredzi ar Kortana (Cortana) asistentes aplikāciju.

Tiecieties pārsteigt

Tiem, kam ļoti rūp savas personīgās tehnoloģijas ārējais izskats, Aspire S 13 dod ultra plānu un vieglu dizainu, ar 327P x 228DZ x 14.58A mm (0.57 collas) izmēru un 1,30 kg (2.86 mārciņas) svaru. Pieejams melnā vulkāniskā stikla vai pērles baltā krāsā, šis dators ir iebūvēts nevainojamā korpusā, kam raksturīgas nošķeltas dimanta raksta malas un skārienpaliktnis, kā arī nanodrukas elementi uz vāka un pirmklasīga apdare. Spīdīga eņģe un matēts vāks dod kontrastējošu vizuālo iespaidu, turpretim mīkstu un cietu materiālu pretstatījums sniedz izteiktu pieskāriena baudījumu un piešķir Aspire S 13 dinamisku izskatu, kas to izceļ uz kopējā fona.

Cenas & pieejamība

Acer Aspire S 13 būs pieejams Ziemeļamerikā maijā ar cenām, sākot no $699; EMEA reģionā šajā mēnesī ar cenām, sākot no €699; un maijā arī Ķīnā ar cenām, sākot no ¥5,499.

Izsaki savu viedokli