Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Acer paziņoja par Revo One RL85 laišanu klajā. Mazais, taču spēcīgais Revo One ir stilīgs personālais dators, kas radīts, lai kļūtu par visas ģimenes izklaides centru. Multimediju kopīgošana, satura straumēšana un liela ietilpība ir Revo One centrālās funkcijas, kas nozīmē, ka viena ierīce tagad var aizvietot dažādus risinājumus, kas aizņem vietu un sagādā vairāk darba lietotājiem.

Pilnīgs izklaides centrs

Revo One tika veidots, lai kļūtu par mājas izklaides centru, ko darbina Intel Core i5 vai i3 procesori. Tas atbalsta divu displeju (HDMI un Mini DisplayPort) Ultra HD (3840×2160) 4K2K video izeju, kas sniedz četrkārt augstāku izšķirtspēju nekā Full HD (1080p), kā arī 7.1 kanālu audio izeju, kas nodrošina bagātīgu skaņas baudījumu. Revo One ir patiesi ideāls seriālu, filmu vai fotogrāfiju skatīšanai. Tam ir trīs HDD atmiņas pieslēgvietas, kas katra atbalsta līdz 2 TB. Ja ar to vēl nav gana, Revo One ir aprīkots arī ar diviem viegli paplašināmiem SATA portiem, kas atbalsta līdz 6 TB, kā arī atbalsta RAID 0/1/5 lielu datu apjomu glabāšanai bez raizēm. Pateicoties AC protokolam, Wi-Fi savienojums nodrošina ātru bezvadu tīkla darbību – pat pieckārt ātrāku nekā tradicionāli datori, kas izmanto BGN tehnoloģiju.

Mūsdienīgs dizains

Revo One ne vien paver plašas iespējas, bet arī izskatās lieliski. Tas ir neuzkrītošs, taču stilīgs – veidots, lai iederētos jebkurā vidē no guļamistabas līdz dzīvojamajai istabai vai pat bērnu rotaļistabai. Pieejams melnā vai baltā krāsā, ar pulētu, spīdīgu dizainu ar patīkamām liektām līnijām un apaļīgiem stūriem. Tā izskats ir minimālistisks, taču Revo One piemīt visas īpašības, ko gaidāt no kvalitatīva datora – un vēl vairāk. Revo One augšējā virsmā atrodas ērti pieejams SD kartes ports, kā arī četri LED indikatori, kas iedegas, lai uzskatāmi parādītu LAN un cieto disku stāvokli. Aizmugurē atrodas visi citi porti, ieskaitot divus USB 2.0, divus USB 3.0, HDMI un mini DisplayPort, kā arī drošs aizbīdnis, ko var atslēgt, vienkārši izmantojot pildspalvu. Apakšā lietotāji atradīs visu, kas nepieciešams atmiņas karstajai pārnešanai, nomainot cietos diskus.

Acer BYOC™ programmas

Revo One atbalsta Acer Build Your Own Cloud (BYOC™), kas sniedz lietotājiem pilnu piekļuvi saviem failiem visās savās ierīcēs, lai kur tie neatrastos. Acer ierīcēs tagad ir ielādēts viss, kas nepieciešams, lai izmantotu BYOC, unikāli privātu veidu, kā piekļūt visiem failiem, fotogrāfijām, mūzikai un dokumentiem, lietojot jebkuru ierīci, pat ja tās ražotājs nav Acer. Un pats labākais – viss tiek uzturēts privāts un drošs, jo tas ir paša lietotāja personiskais mākoņpakalpojums, ko darbina paša personiskās ierīces.

Ērta pieejamība

Acer zina, ka viegla pieejamība un ērta navigācija ir patīkamas izklaides pieredzes priekšnosacījumi. Tādēļ Revo One ir pieejama papildu tālvadības pults. Šis piederums ir aprīkots ar pilnu tastatūru vieglai meklēšanai un teksta rakstīšanai, kā arī ar lielu kursorplanšeti satura vadībai.  Pateicoties iOS un Android ierīcēm pieejamajai programmai Acer Smart Control, lietotājs var vadīt Revo One attālināti un straumēt saturu tieši no sava viedtālruņa.

Pieejamība un cenas

Acer Revo One RL85 būs pieejams Eiropā no janvāra par cenu no 269 eiro.

Acer-Revo-One-RL85_6-600x400


Saistītās tēmas: acerdatori

Izsaki savu viedokli