Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Acer prezentē mazo, bet jaudīgo Liquid Z410 viedtālruni ar LTE 4G savienojamību, ļoti ātriem 64 bitu procesoriem, izcilu skaņu, lielisku kameru un ilgāku akumulatora darbības laiku.

Iespaidīgs ātrums un jauda

Ar Liquid Z410 Acer padara ātrumu un jaudu pieejamu ikvienam. Tas aprīkots ar augstas veiktspējas 64 bitu četrkodolu procesoru un atbalsta 4G LTE (Cat. 4) savienojamību ātrai interneta pārlūkošanai, straumēšanai un lejupielādei gandrīz jebkurā vietā pasaulē. Pateicoties spēcīgajam Mali-760 grafikas čipam, Liquid Z410 turklāt sniedz augstas kvalitātes attēlu un plūstošu lietotāja interfeisa darbību. Tā kā Acer zina, ka viedtālrunis ir jūsu ikdienas pavadonis, Liquid Z410 akumulatora darbības ilgums ir līdz 5,5 stundām sarunu režīmā vai 400 stundas gaidīšanas režīmā. AcerRAPID™ taustiņš, kas novietots tieši zem kameras un ietverts elegantā tekstila rakstā, ļauj lietotājiem piekļūt dažādām pielāgojamām darbībām ar vienu pieskārienu. Viegli vadāms ar vienu roku, AcerRAPID™ ir veidots, lai uzlabotu lietotāja pieredzes ātrumu, elastību un personalizāciju. Turklāt Liquid Z410 ir aprīkots ar Acer QuickTouch, kas ļauj lietotājiem ātri vadīt savu tālruni ar vienkāršu viena pirksta žestu. Z formas vilkšana uz bloķētā displeja palaiž mūzikas atskaņotāju, pavelkot pa labi vai pa kreisi, ir iespējams pārslēgt dziesmas, savukārt C forma atver kameru un V forma ļauj izmantot zvanīšanas funkcijas. AcerRAPID™ un QuickTouch apvienojums ļauj Liquid Z410 lietotājiem paveikt darbus ātrāk nekā jebkad agrāk.

Multimediju palīgs

4,5 collu IPS qHD displejs ar 245 ppi attēla precizitāti nodrošina, ka „selfiji”, kas uzņemti ar 2 MP 80° platleņķa priekšējo kameru izskatīsies kristālskaidri. Aizmugurējā 5 MP kamera ir aprīkota ar autofokusu un LED zibspuldzi. Tas ir viens no galvenajiem aspektiem, uz ko Acer koncentrējās, izstrādājot Liquid Z410: ar pilnīgi jaunu lietotāja interfeisu tas ļauj ātri mainīt iestatījumus un pārslēgt dažādus attēlu uzņemšanas režīmus. Turklāt tam ir vairāki režīmi, kas padara atmiņu saglabāšanu vieglāku nekā jebkad agrāk: prezentāciju režīms optimizē piezīmju organizēšanu, konvertējot papīra lapas fotogrāfijas .jpg, .pdf vai .ppt failos; Dual Shot ļauj lietotājiem izveidot vienlaicīgu uzņēmumu vai video kolāžu, lietojot priekšējo un aizmugurējo kameru, „attēlam attēlā” un „video video”. Visbeidzot, Liquid Z410 kamera ir vadāma ar balsi, tāpēc lietotāji var koncentrēties uz to, ko fotografē: vienkārši pasakiet „Cheese”, lai uzņemtu attēlu, vai „Selfie”, lai pārslēgtos uz priekšējo kameru un uzņemtu attēlu pēc trīs sekunžu laika atskaites. Pilnīgai multimediju pieredzei Liquid Z410 arī ietver priekšējo skaļruni ar DTS Studio Sound™, kas nodrošina satriecošu skaņu un plašu efektu. DTS Studio Sound™ piešķir Liquid Z410 profesionālu kinoteātra kvalitātes skaņu ar lielāku skaņas lauku, augstāku balss skaidrību un reālistiskām, dabiskām detaļām.

Tikpat skaists arī iekšpusē

Papildus ekskluzīvajām kameras īpašībām Liquid Z410 ir saderīgs ar labākajiem Acer tehnoloģiskajiem uzlabojumiem. AcerEXTEND ļaus lietotājiem pilnībā vadīt savus viedtālruņus, izmantojot kabeli vai bezvadu režīmā, ar savu Windows datoru, rakstot ar tastatūru, izmantojot vilkšanu un nomešanu, kā arī pilnvērtīgu kopīgošanu – tādejādi paceļot vairākuzdevumu pieredzi nākamajā līmenī. Acer QuickMode pielāgojas dažādu lietotāju vajadzībām: bērniem, kas saņēmuši savu pirmo viedtālruni, vai vecākiem cilvēkiem, kam nepieciešams liels un spilgts ekrāns ar vienkāršu tekstu.

Pieejamība

Acer Liquid Z410 būs pieejams Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas (EMEA) reģionā no februāra beigām par 129 eiro sākumcenu.

Smartfon_Acer_Liquid_Z410

Saistītās tēmas: acermobilie tālruņimobilie telefoniviedtālruņi

Izsaki savu viedokli