Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Acer paziņoja par trīs jaunu īsa projicēšanas attāluma projektoru modeļu laišanu tirgū, atjaunojot savu S1 projektoru sēriju. Šie uzticamie projektori, kas veidoti izglītības sektoram, nodrošina ērtu funkcionalitāti lekciju zālēs un klasēs un sniedz veiktspēju, kas iztur laika pārbaudījumu. Papildus tam S1 sērijas projektori atbalsta Acer SmartPen 2, ierīci, kas izstrādāta interaktīvām mācībām un tādējādi ideāli piemērota izglītības videi. Pateicoties SmartPen pildspalvai, prezentāciju var vadīt attālināti, un prezentētājs var zīmēt un rakstīt uz ekrāna. Turklāt, pateicoties vairāku pildspalvu atbalstam, auditorijas locekļi var jebkurā laikā pievienoties.

Jaunā Acer S1 sērija ietver S1383WHne, kā arī S1283Hne un S1283e. Visi šie projektori ietilpst īsa projicēšanas attāluma kategorijā, kas nozīmē, ka tos var novietot ļoti tuvu projicēšanas ekrānam (pat tikai 1 metra attālumā), joprojām sniedzot baudāmu, lielu attēlu (80 collas viena metra attālumā, līdz pat 150 collām). Tas ir sevišķi noderīgi klasē vai lekciju zālē, jo ļauj pasniedzējiem brīvi pārvietoties telpā, neuztraucoties par kaitinošām ēnām vai apžilbinošu gaismu.

Izcils attēls

Acer S1 projektoru sērijai ir WXGA un XGA izšķirtspējas ar 16:10 vai 4:3 proporcijām, sniedzot personisku, baudāmāku skatīšanās pieredzi. Tas apvienojumā ar Acer ColorBoost II+ un Acer ColorSafe II tehnoloģijām, kas pieejamas visos sērijas modeļos, sniedz kristālskaidrus attēlus, bagātīgas detaļas un augstu krāsu precizitāti pat pēc ilgstošas lietošanas. Turklāt šie projektori atbalsta DLP® 3D, ļaujot realizēt 3D kinoteātrim līdzīgu pieredzi izglītības iestādes vai lietotāja mājas ērtajā vidē. S1383WHne un S1283Hne[i] ir arī HDMI® ieejas, kas paver plašas projicēšanas iespējas, nodrošinot ērtu savienojamību ar augstas izšķirtspējas satura avotiem, piemēram, 3D Blu-ray™ filmām, ko var atskaņot ar S1 sērijas projektoriem 144 Hz 24p režīmā.

Uzlabota lietojamība

Lietotāja pieredze vienmēr ir Acer produktu centrā. Tāpēc S1 sērijas projektori ļauj veikt bezvadu projicēšanu, pateicoties vienkāršam Acer bezvadu spraudnim, kas pieejams kā papildaprīkojums. Apvienojot šo funkcionalitāti ar Acer eDisplay programmu (pieejama Google Play un Apple AppStore veikalos), lietotāji var viegli projicēt saturu no savām personiskajām ierīcēm un pat tieši atspoguļot savas mobilās ierīces ekrānu. Acer eDisplay pat piedāvā dalītu četru ekrānu skatu, kas ļauj līdz pat četriem lietotājiem projicēt vienlaicīgi, lietojot visas eDisplay atbalstītās funkcijas, piemēram, kameras projicēšanu, tīmekļa pārlūkošanu, dokumentu rediģēšanu un zīmēšanu.

Papildus tam, pateicoties Crestron® tīmekļa vadības konsolei, lietotāji var pilnvērtīgi vadīt projektora darbību un iestatījumus, izmantojot lokālo tīklu. Plašākām telpām, piemēram, skolām, mācību centriem un universitātēm, S1 sērijas projektori ir saderīgi arī ar Cresteron RoomView®, daudzlietotāju resursu pārvaldības programmu, kas nodrošina AV resursu un vides sistēmu uzraudzību un vadību visā ēkā. Ja ir izveidots savienojums ar lokālo tīklu, Cresteron RoomView® piedāvā attālinātu ieslēgšanu/izslēgšanu (arī saskaņā ar grafiku), attālinātu projicēšanas vadību (ieskaitot avota izvēli), vairāku projektoru vadību, e-pasta ziņojumu sistēmu, kā arī tiešsaistes dialogu ar RoomView® administratoru.

Visbeidzot, lai uzlabotu lietošanas ērtumu, S1 sērijas projektoriem ir iebūvēts 10 W skaļrunis. Tādējādi lietotāji var baudīt skaidru un niansētu skaņu bez nepieciešamības iegādāties un uzstādīt ārēju skaņas sistēmu.

Videi draudzīga funkcionalitāte

Acer S1 sērija tika izstrādāta, domājot par vidi, un tā ir patiesi videi draudzīga četros dažādos veidos. Pirmkārt, Acer EcoProjection tehnoloģija samazina enerģijas patēriņu gaidstāves režīmā par 90% – no 5 W līdz 0,5 W. Otrkārt, Acer ExtremeEco nodrošina enerģijas patēriņa ietaupījumu līdz 70% laikā, kad nav ienākošā signāla. Papildus tam Acer ExtremeEco režīms pagarina spuldzes kalpošanas laiku līdz 8000 stundām, ļaujot ietaupīt spuldzes nomaiņas izdevumus un nodrošinot uzticamu projektora lietošanu ilgtermiņā. Visbeidzot, zems trokšņa līmenis – tikai 31 dBA – nodrošina lielisku dzirdamību, netraucējot apkārtējai videi.

Cenas un pieejamība

Acer S1383WHne, S1283Hne un S1283e būs pieejami Eiropas, Tuvo Austrum un Āfrikas tirgū no 2014. gada novembra par cenu no 749 eiro.

Projector_Acer_S1383WHne

Izsaki savu viedokli