Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Milāna, 2008. gada novembris – Acer, globālā personālo datoru tirgus trešais lielākais pārdevējs (avots: Gartner dati, 2008. gada pirmā puse) un viens no vadošajiem zīmoliem video projektoru tirgū, šodien prezentēja jauno P1166 video projektoru, kas ir ideāls risinājums lieliskām prezentācijām un izcilai mājas izklaidei. P1166 ir aprīkots ar ColorBoost II, krāsu pastiprināšanas tehniku, kas izstrādāta, lai attēlotu reālistiskas krāsas un sevišķi spilgtus attēlus. Apvienojot sešu segmentu krāsu riteņa dizainu, spēcīgu attēlu procesoru un progresīvo lampu apgaismošanas tehniku, ColorBoost II nodrošina pavisam jaunu krāsu attēlojuma līmeni. Attēlu procesors izmanto Acer labāko krāsu izsekošanas tehniku, lai uzlabotu attēlu gradāciju, pastiprinot tumšākās daļas un attēlojot dabiskākas krāsas. Ienākošā signāla nepārtrauktība nodrošina optimizētu attēlojumu jebkādiem materiāliem, savukārt HSG (krāsu piesātinājuma uzlabojuma) krāsu regulēšanas sistēma pielāgo galvenās krāsas, lai nodrošinātu dabiskākus ādas toņus. Acer patentētā lampu konstrukcija optimizē multimediju darbību gaišos apstākļos un ļauj lietotājiem izvēlēties starp diviem režīmiem: gaišo režīmu, lai uzlabotu gaišuma līmeņus, un video režīmu, lai pastiprinātu sarkanos toņus DLP dzinēja ierobežojumu kompensācijai.

P1166 projektors ir aprīkots arī ar Acer EcoProjection, videi draudzīgu vadības risinājumu, kas samazina elektrības patēriņu gaidīšanas režīmā pat par līdz 50%. Ja projektors nesaņem signālu 5 minūtes, tas automātiski pāriet uz ECO režīmu, samazinot elektrības patēriņu par līdz 20%. Turklāt ECO režīmu iespējams iedarbināt, kad telpā nav nepieciešams pilns apgaismojums, tādejādi pagarinot lampas mūža ilgumu, samazinot troksni un elektrības patēriņu.

Lai nodrošinātu labāku lietojamību, P1166 ietver Acer SmartFormat, multiformātu atbalsta tehniku, kas nodrošina tūlītēju projicēšanu neatkarīgi no izvades displeja izšķirtspējas, tādejādi novēršot problēmas ar neatbalstītiem signāliem un nepieciešamību mainīt portatīvā datora izšķirtspēju.

Plaša savienojamība

P1166, kas aprīkots ar HDMI pieslēgvietu šobrīd labākās audio un video kvalitātes sniegšanai ar tikai vienu kabeli, nodrošina augstas precizitātes attēlu un lielisku izklaidi. Tā kā HDMI pieslēgvieta atbalsta HDCP, lietotāji var baudīt arī ar HDCP aizsargātus augstas precizitātes video. D-sub, RCA un S-video pieslēgvietas ļauj bez grūtībām veidot savienojumus ar galddatoriem, portatīvajiem datoriem, DVD atskaņotājiem vai spēļu konsolēm. P1166 piedāvā arī plašu video saderību – tas atbalsta NTSC, PAL, SECAM, HDTV, EDTV un SDTV.

Lieliska attēla kvalitāte

Ar 2500 ANSI lūmenu gaišuma līmeni un 2000:1 kontrasta attiecību Acer P1166 nodrošina iespaidīgu projektora darbību, savukārt SVGA izšķirtspēja sniedz lieliskas prezentācijas un izklaidi. Un tagad, pateicoties ColorBoost II tehnikai, Acer P1166 piedāvā vienmēr izcilas krāsas, izcilu kontrastu un vēl dabiskāku attēlu.

Uzlabota funkcionalitāte

Klusais P1166 (tikai 28 dB Eco režīmā), kura svars ir tikai 2,5 kg, ir daudzpusīgs digitālais projektors, kuru ir patiesi viegli izmantot kvalitatīvu attēlu reproducēšanai birojā, skolā vai ceļā. P1166 piedāvā 4000 stundu ilgu lampas mūžu Eco režīmā. Lai taupītu elektrību, projektors automātiski izslēdzas, ja nesaņem signālu pēc noteikta laika ilguma, ko var iestatīt lietotājs. Iebūvēts skaļrunis paplašina prezentāciju audio iespējas, savukārt digitālā panoramēšana un tālummaiņa ļauj viegli pietuvināt vajadzīgās daļas.

Lai atvieglotu prezentāciju vadību, komplektā ir tālvadības pults ar lāzerrādītāju un lapu pāršķiršanas funkciju, kā arī Empowering taustiņu, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi Acer Empowering Technology rīkiem.

Lietošanas ērtums

Lai uzlabotu lietošanas ērtumu, Acer ir aprīkojis visu savu projektoru klāstu ar Empowering Technology, programmatūras komplektu, kas ietver šādus moduļus:

* Acer ePower Managment modulis ļauj lietotājiem pielāgot elektrības taupīšanas konfigurācijas. Tas ietver liela augstuma režīmu, kas novērš projektora automātisko izslēgšanos, lai pasargātu sevi no pārkaršanas, darbojoties lielā augstumā. Šis režīms liek ventilatoriem darboties ātrāk, novēršot jebkādu bojājumu rašanos.
* Acer eView Management palīdz lietotājiem pielāgot projektora iestatījumus jebkādai videi un atskaņotajiem materiāliem. Acer eView Management ietver novatorisku tāfeles režīmu – tā ir utilītprogramma, kas ļauj veikt tūlītēju projicēšanu uz parastas tāfeles, bez nepieciešamības uzstādīt atsevišķu balto ekrānu.
* Acer eTimer Management ekrānā attēlo vizuālas norādes, lai palīdzētu iekļauties paredzētājā prezentāciju laika grafikā.
* Acer eOpening Management ļauj lietotājiem viegli izveidot individuāli pielāgotu palaišanas ekrānu.

Papildus tam:

Acer InstantPack tehnika: ja lietotājam ir steidzīgi jāaiziet, elektrības vadu var izraut, tiklīdz projektors ir izslēgts, neradot nekādus bojājumus. Nav nepieciešamības nogaidīt atdzišanas periodu; lietotājs var ņemt projektoru un nekavējoties doties prom.

Instalācijas izvēlne padara projektora uzstādīšanu pie griestiem ātrāku, vieglāku un ērtāku, jo vairs nav nepieciešama signāla ievade no portatīvā datora, lai iestatītu ekrānā redzamu izvēlni.

PIN drošība ļauj veikt projektora aizsardzību ar paroli, novēršot neatļautu lietošanu un samazinot iespējamību, ka projektors tiks nozagts.

Acer projektori ir saderīgi ar jaunākajām Microsoft Vista operētājsistēmām. Visus Acer projektorus sedz standarta 2 gadu garantija.

Izsaki savu viedokli