Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Acer prezentē divus jaunus spēļu monitorus, kuros pirmoreiz izmantotas vairākas jaunas tehnoloģijas. Acer XB270HU ir pasaules pirmais NVIDIA G-SYNC™  spēļu monitors, kas aprīkots ar IPS tehnoloģiju, un Acer XG270HU ir pasaules pirmais spēļu monitors ar bezrāmja displeju no malas līdz malai. Abiem šiem 27 collu displejiem ir WQHD (2560 x 1440) izšķirtspēja un ātra 144 Hz atsvaidzināšanas frekvence, lai uzlabotu spēļu baudījumu.

XB270HU ir pirmais NVIDIA® G-SYNC™ iespējotais spēļu monitors, kas izmanto IPS tehnoloģiju, kura nodrošina vienmēr skaidrus attēlus no skata leņķa līdz pat 178 grādu platumā. NVIDIA® G-SYNC™ tehnoloģija nodrošina, ka katrs videokartes atveidotais kadrs tiek ideāli atainots, sinhronizējot monitora atsvaidzināšanas frekvenci ar videokarti datorā, kurā uzstādīts GeForce® GTX. Šī revolucionārā tehnoloģija mazina vizuālos izkropļojumus un reakcijas kavēšanos, lai sniegtu ātru un dinamisku pieredzi visās jaunākajās datorspēlēs. Ainas tiek attēlotas nekavējoties, objekti ir vizuāli asi, un spēles gaita ir plūstošāka, kas ir ieguvums ikvienam spēlētājam. Pat sistēmās ar vairākiem monitoriem Acer XB270HU sniedz asus attēlus no platiem skata leņķiem, lai nodrošinātu lielisku spēles pieredzi. Turklāt tā daudzfunkcionālais ErgoStand statīvs ļauj lietotājiem regulēt monitora slīpumu, augstumu un rotāciju, lai izvēlētos visērtāko skata pozīciju.

acer-xb270hu_wp_05-970x646-c

XG270HU ir pasaules pirmais spēļu monitors ar bezrāmja displeju no malas līdz malai, kas maksimāli paplašina skatāmo platību un nodrošina plūstošāku skatīšanos sistēmās ar vairākiem monitoriem. Ātrs 1 ms reakcijas laiks nodrošina, ka darbība vai dramatiskas pārejas tiks atainotas bez izsmērēšanās vai dubultošanās. Veidots no pārstrādātas ABS plastmasas, šis monitors grezno raksturīgo Acer spēļu ierīču identitāti ar oranžu strīpu gar apakšējo horizontālo rāmi, izceļot arī pamatnes statīvu. Vieglai savienojamībai XG270HU ietver HDMI 2.0, DVI un DisplayPort 1.2.

Lai mazinātu acu nogurumu un iespējamus acu veselības ilgtermiņa bojājumus, ar ko var saskarties intensīvi lietotāji, piemēram, spēļu cienītāji un programmētāji, XG270HU ir veidots ar Acer EyeProtect tehnoloģijām. Tas ietver tehnoloģiju ņirboņas novēršanai ar stabilu barošanu, ComfyView, kas mazina gaismas avotu atspīdumu uz paneļa, zemas aptumšošanas tehnoloģiju, kas pielāgo ekrāna spilgtumu, strādājot neoptimāla apgaismojuma apstākļos, un zilās gaismas filtru, lai mazinātu zilās gaismas iedarbību.

acer-xg270hu-01-970x646-c

Acer piedāvā vispilnīgāko spēlēm paredzēto monitoru klāstu tirgū: 24, 27 un 28 collu lielumi ar FHD, WQHD un 4K2K UHD izšķirtspējām.

Pieejamība

Acer XB270HU monitors būs pieejams gada 1. ceturksnī par cenu no 699 eiro. XG270HU monitors būs pieejams 1. ceturksnī par cenu no 499 eiro.

Saistītās tēmas: acermonitori

Izsaki savu viedokli