Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acer paziņoja par visekskluzīvāko un progresīvāko modeli savā godalgotajā Aspire Switch „divi vienā” piezīmjdatoru klāstā  Aspire Switch 12 S (SW7-272). Tas apvieno mūsdienīgu dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām, tostarp jauno Acer ExoAmp WiFi antenu, kas iebūvēta metāla korpusā, un jauno Acer Snap Hinge™ Gold eņģu konstrukciju.

Acer Switch 12 S ir aprīkots ar 12,5 collu displeju un elastīgu „divi vienā” dizainu, ko var izmantot četros veidos  kā piezīmjdatoru, planšetdatoru, displeju un „telti”, tāpēc šī pārnēsājamā ierīce ir īpaši piemērota ikvienam, kurš vēlas saglabāt darba produktivitāti un vienlaikus atrasties tīklā studiju, darba vai spēļu vajadzībām. Piezīmjdatora darbību nodrošina 6. paaudzes Intel® Core™ M procesori, un tas ir aprīkots ar Windows 10 operētājsistēmu.

Šis Acer Aspire Switch 12 S iemiesotais tehnoloģiju un dizaina apvienojums nostiprina savu pozīciju mūsu populārajā „divi vienā” produktu klāstā,” norādīja Notebook Business Group, Acer Inc. prezidents Džerijs Kao [Jerry Kao]. „Aspire Switch 12 S dizains runā pats par sevi daudzas no īpašībām, kas piešķir tam izsmalcināto un mūsdienīgo izskatu, ietver arī progresīvās tehnoloģijas, kas izpaužas pamatīgos uzlabojumos ikdienas dzīves atvieglošanai.”

Augstākās klases dizains, kurā apvienotas jaunākās tehnoloģijas
Elegantais anodēta alumīnija korpuss iemieso gan gaumīgu un mūsdienīgu dizainu, gan tehnoloģisko inovāciju. Jaunā patentētā Acer ExoAmp antena ir diskrēti iebūvēta metāla korpusā, lai nodrošinātu optimālu WiFi darbību un vienlaikus saglabātu ierīces vienoto izskatu un patīkamo taustāmību. Šis inovatīvais antenas izvietojums ļauj izvairīties no sistēmas trokšņa, tāpēc 802.11 b/g/n/ac WiFi un 2×2 MU-MIMO savienojums ir ne vien līdz trim reizēm ātrāks1, bet arī stabilāks un uzticamāks. Robustajam anodēta alumīnija vākam ir līdzīgi dimantam nopulētas malas, kas piešķir dizainam tīru un noslīpētu efektu.

Acer Snap Hinge Gold ir populārā Acer Snap Hinge eņģu konstrukcijas trešā paaudze, kuras pamatā ir drošais bezaiztura magnētiskais aizvēršanas mehānisms, kas nodrošina uzlabotu savienojumu starp planšetdatoru un tastatūru. Datu straumēšana ar ātrumu līdz 6 Gbps starp planšetdatoru un tastatūru uzlabo reaģētspēju, lai nodrošinātu pastāvīgi ātru savienojumu ar netraucētu USB 3.0 pārraides ātruma atbalstu. Turklāt Snap Hinge Gold eņģu konstrukcijā ir izmantoti cinka sakausējuma savienotāji tastatūras uzlādēšanai, tāpēc nav nepieciešams nepievilcīga izskata uzlādēšanas vads. Uzlabotā Snap Hinge Gold eņģu konstrukcija ir racionalizēta tā, lai papildinātu ierīces mūsdienīgo izskatu, vienlaikus atbalstot plūdenāku un bezrūpīgāku pāreju.

Aspire Switch 12 S ir aprīkots ar USB „C” tipa Thunderbolt™ 3 atbalstu īpaši ātrai uzlādei, kā arī datu un video straumēšanas iespēju ar ātrumu līdz 40 Gbps starp ierīcēm vai uz ārējo HD displeju, izmantojot līdz diviem 4K modeļiem vienlaicīgi. Thunderbolt 3 ports arī ļauj lietotājiem, kuriem nepieciešama vēl jaudīgāka grafika spēļu spēlēšanai, pēc izvēles pieslēgt Acer Graphics Dock adapteri, tādējādi uzlabojot Switch 12 S veiktspēju. Uzlabotā Intel® RealSense™ R200 kamera planšetdatora aizmugurē ļauj Aspire Switch 12 S lietotājiem iemūžināt kustības, ko var izmantot 3D modeļu ģenerēšanai vai priekšmetu vai pat visas telpas skenēšanai 3D formātā.

Pārsteidzošais Switch 12 S 4K1 12,5 collu displejs ar 3840 x 2160 izšķirtspēju nodrošina teksta, attēlu, grafiku un video asumu un kristāldzidru tīrību. Displejam arī tiek izmantota Zero Air Gap un IPS tehnoloģija2, kas nodrošina krāsām piesātinātu un izteiksmīgu attēlu, kā arī samazina atspīdumu un paplašina redzes leņķi. Turklāt izturīgais un pret skrāpējumiem noturīgais Corning® Gorilla® Glass 4 stikls sniedz kvalitatīvu vizuālo pieredzi. Acer Vision Care™ ietver Acer BluelightShield aizsargfunkciju, kas mazina acu sasprindzinājumu, savukārt Acer Lumiflex nodrošina optimālu skatīšanos dažādos apgaismojuma apstākļos. Arī precīzajai un pārdomāti konstruētajai tastatūrai ir fona apgaismojums, tādējādi tā papildina displeju un ir viegli un precīzi izmantojama vāji apgaismotās un tumšās vietās, ļaujot palielināt darba produktivitāti.

Jaudīga saziņas ierīce, Switch 12 S trīskāršais mikrofons un Acer Purified.Voice tehnoloģija savstarpēji mijiedarbojas, nodrošinot skaidru balss toni, kas sniedz nepārspējamu pieredzi Cortana un Skype izmantošanā. Uz priekšu vērstie skaļruņi ar Acer TrueHarmony un Dolby® Audio™ Premium nodrošina bagātīgu skaņu ar minimāliem traucējumiem. Turklāt priekšējā HD kamera (1280 x 720) ar Skype for Business sertifikāciju nodrošina tūlītēju augstas kvalitātes saziņu ar citiem Skype lietotājiem. Lai apmierinātu arī lietotāju-uzņēmēju vajadzības, Aspire Switch 12 S atbalsta Acer Active Pen, lai varētu veikt piezīmes, zīmēt skices utt.

Switch 12 S ir īpaši piemērots ceļojumiem, darbam, mācībām un izklaidei. Ikviens pievilcīgā dizaina aspekts, sākot no izliekumiem līdz pat savienotājiem, uzlabo šīs pārnēsājamās ierīces izskatu un taustāmību. Planšetdatora daļa ir tikai 7,85 mm plāna, bet ar pievienotu tastatūras staciju tā biezums ir tikai 17,3 mm. Planšetdatora svars ir tikai 800 grami, un pārī ar tastatūras staciju tradicionālajā klēpjdatora režīmā Switch 12 sver tikai 1400 gramu.

Papildus USB 3.1 „C” tipa Thunderbolt™ 3 portam Aspire Switch 12 S ir arī divi USB 3.0 porti, Micro HDMI, Micro SD karšu lasītājs un austiņu/skaļruņu ligzda, līdz ar to tam var viegli pieslēgt ārējās ierīces, printerus, displejus un daudzas citas ierīces. Sākotnējie modeļi būs pieejami ar 4—8 GB atmiņu un 128 GB vai 256 GB SSD datu nesēju.

Aspire Switch 12 S cenas un pieejamība
Februārī dators būs pieejams  Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, un tā cena būs no EUR 1199.

Izsaki savu viedokli