Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acer prezentē Acer Aspire Switch 10, kas apvieno piezīmjdatoru un planšetdatoru vienā elastīgā ierīcē ar četriem režīmiem, nodrošinot lietošanu ar pieskārieniem, rakstīšanu, skatīšanu un kopīgošanu jebkurā laikā. Viedajai ierīcei ir magnētiska, atdalāma Acer Snap HingeTM eņģu konstrukcija vieglai pārejai starp režīmiem, tastatūras pieslēgšanai bez fiksatoriem un papildu atmiņas nodrošināšanai. Acer Aspire Switch 10 ir ideāls ceļabiedrs, kas palīdz lietotājiem nezaudēt sakarus, lai kur tie nedotos.

Acer_Aspire_Switch_10_01

Acer mārketinga direktors Maikls Bērkins saka: „Acer Aspire Switch 10 ir uzvarētājs. Tas ir lielisks mobilitātes, elastības un funkcionalitātes apvienojums. Tas ir satriecošs Acer savienoto ierīču klāsta papildinājums, ļaujot jums būt savas pasaules saimniekam gan darbā, gan izklaidē.”

„Tirgus piedzīvo sprādzienveidīgu izaugsmi „divi vienā” ierīču kategorijā, un Acer ir bijis viens no vadošajiem novatoriem,” saka Microsoft mārketinga viceprezidents Pīters Hans. „Mēs ar vislielāko prieku sadarbojamies ar Acer, laižot klajā jauno Acer Aspire Switch, kas sniegs lietotājiem lielisku Windows 8.1 pieredzi gan pieskārienu režīmā, gan izmantojot tastatūru.”

Acer_Aspire_Switch_10_02

Pārslēgšanās starp 4 režīmiem lietošanai ar pieskārieniem, rakstīšanai, skatīšanai un kopīgošanai
No studentiem, kas vēlas ierīci mācībām un izklaidei, līdz darījumu cilvēkiem, kam nepieciešams daudzfunkcionāls veids, kā strādāt un uzturēt sakarus komandējumu laikā– Acer Aspire Switch 10 ir piemērots visām vajadzībām, pateicoties četriem lietošanas režīmiem: piezīmjdators, planšete, displejs un telts.

  • Piezīmjdatora režīms – kā pilnvērtīgs dators ar plašu tastatūru un Precision Touchpad skārienpaliktni ērtai rakstīšanai un ražīgam darbam.
  • Planšetes režīms – kā planšetdators interneta pārlūkošanai, filmu skatīšanai un piekļuvei visam nepieciešamajam jūsu rokās.
  • Displeja režīms – pārslēdziet ekrānu, lai attēlotu saturu, piemēram, lai parādītu prezentāciju sanāksmē vai fotogrāfijas saviem draugiem.
  • Telts režīms – šaurām vietām ceļošanas laikā, piemēram, lidmašīnas kajītē vai uz maza galdiņa. Šis ir arī ideālais režīms filmu skatīšanai.

Robusta Acer Snap HingeTM konstrukcija
Acer Snap Hinge eņģes ļauj lietotājiem viegli pārslēgties starp četriem režīmiem. Tām ir magnētiska, atdalāma konstrukcija savienošanai bez fiksatoriem. Robustajām Acer Snap Hinge eņģēm ir divi āķi, lai cieši savienotu planšeti ar tastatūru, kā arī divvirzienu savienotājs, kas notur planšeti ērtai divpusējai skatīšanai. Planšeti var viegli pievienot vai noņemt (paceļot) no doka, un magnētiskais spēks notur 2,8 kg svaru.

Acer_Aspire_Switch_10_03

Elegants, portatīvs dizains maksimālam ražīgumam

Planšetdatora alumīnija aizmugurējais pārsegam ir elegants arhitektonisks pulēts raksts, kas iegūts ar nanoiespieduma litogrāfijas tehnoloģiju (NIL).

Aspire Switch 10 ir viena no plānākajām „divi vienā” ierīcēm tirgū – tās biezums ir mazāks par 8,9 mm planšetdatora režīmā un 20,2 mm ar pievienotu tastatūru. Tās svars ir 0,59 kg tikai planšetei un 1,17 kg planšetei ar tastatūru – vieglā un ļoti plānā konstrukcija ir ideāli piemērota ceļošanai.

10,1 collu displejs (1366 × 768 pikseļi) ar IPS1 tehnoloģiju sniedz plašu skata leņķi līdz 178 grādiem un bagātīgākas krāsas. Zero Air Gap tehnoloģija sniedz košākus un skaidrākus attēlus, savukārt Acer LumiFlexTM risinājums vēl vairāk optimizē ekrāna redzamību āra apstākļos, pat tiešā saules gaismā.

Acer_Aspire_Switch_10_04

Acer Aspire Switch 10 ar atmiņu līdz 64 GB un 2 GB RAM darbina Intel® AtomTM (Bay Trail-T) četrkodolu procesors ātrai darbībai vairākuzdevumu režīmā. Windows 8.1 ietver dažādas intuitīvas funkcijas, piemēram, InstantGo, kas uztur datus un lietojumprogrammas atjauninātas, pat kad ekrāns ir izslēgts, saglabājot interneta savienojumu līdz ar efektīvu enerģijas taupīšanas funkciju, lai tas būtu gatavs lietošanai jebkurā laikā. Dators ir aprīkots ar Microsoft Office Home & Student 2013 bez jebkādas papildu maksas, lai lietotāji varētu veidot un rediģēt Microsoft Word, Excel un PowerPoint dokumentus praktiski jebkur.

Precision Touchpad skārienpaliktnis uzlabo jutīgumu un precizitāti tādai pašai vizuālai pieredzei, kā izmantojot skārienekrānu, un atbalsta sešu galvenos Windows 8.1 skārienpaliktņa žestus ērtai navigācijai. Plašā tastatūra nodrošina ērtu un ātru rakstīšanu, savukārt papildu tastatūras doks ar integrētu cieto disku sniedz līdz 500 GB papildu atmiņu.

Acer_Aspire_Switch_10_05

Integrētais AcerCloudTM2 nozīmē, ka lietotāji nekad netiks pārsteigti nesagatavoti, jo tas ļauj viegli piekļūt datiem un tos pārvaldīt jebkurā vietā. AcerCloud lietojumprogrammas nodrošina reāllaika informāciju, datu pārvaldi un datu drošību, tūlītēji sinhronizējot vairākas ierīces.

Papildpiederumi ietver Acer Snap Case apvalku, kas aizsargā un ļauj ērti pārnēsāt planšetdatoru un tastatūru, un mikro USB kabeli savienojumiem un uzlādēšanai.

Cenas un pieejamība

Acer Aspire Switch 10 ir pieejams Amerikā, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā no maija beigām, un tā cena ir no 379,99 ASV dolāriem/349 eiro. Latvijā pieejams jūlijā par 349 eiro (SSD versija).

Saistītās tēmas: acerportatīvie datori

Izsaki savu viedokli