Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kā jau paredzējām, pēc HD DVD piekāpšanās Blu-Ray standartam, arī ražotāji, kas līdz šim nebija aktīvi iesaistījušies kāda augstas ietilpības disku standarta ražošanā beidzot sāks piedāvāt iekārtas ar Blu-Ray diskdziņiem, jo šobrīd tās vairs neriskē zaudēt formātu karā. Šoreiz runāsim par kompāniju Acer, kas tuvākajā laikā plānojot piedāvāt klēpjdatorus ar liela izmēra ekrāniem un Blu-Ray diskdziņiem. Parādījusies informācija, ka kompānijas Acer plānos ietilpst jau pavisam drīz patērētājiem piedāvāt klēpjdatorus ar 16 un 18.4 collu ekrāniem, tādējādi īpaši uzsverot to piemērotību filmu baudīšanai. Šīs ierīces atbalstīs Blu-Ray diskus, un būs aprīkotas ar Full HD (1080p) izšķirtspējas ekrānu.


Jaunajiem modeļiem, visticamāk, arī būs Gemstone dizains

Pašlaik tā arī ir visa par gaidāmajiem Acer modeļiem, taču, tā kā datori būs paredzēti izklaidei, mēs noteikti varam pieņemt, ka tiem būs arī jaudīgs procesors, laba videokarte, ietilpīgs cietais disks un daudz operatīvās atmiņas.

Ļoti iespējams, ka jaunajiem klēpjdatoriem būs Acer tradicionālais Gemstone dizains. Eksperti lēš, ka to cena varētu būt aptuveni 1900 un 2250 ASV dolāri, un tirgū tie varētu parādīties šī gada 2. ceturksnī.

Izsaki savu viedokli