Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Acer šodien paziņo par savas Aspire Switch „divi vienā” piezīmjdatoru ģimenes pieaugumu – Acer Aspire Switch 12 ar krāšņu Full HD 12,5 collu displeju. Tam ir īpaša statīva konstrukcija ar magnētiski piestiprināmu un noņemamu tastatūru, nodrošinot vieglu pāreju starp pieciem lietošanas režīmiem. Tas arī apvieno spēcīgas skaitļošanas spējas ar jaunāko Intel® Core™ M procesoru un Full HD displeju, lai sniegtu lietotājiem daudzpusīgu ierīci, kas palīdz uzlabot ražīgumu.

Plūstoša daudzpusība

Pateicoties unikālai statīva konstrukcijai ar magnētisku tastatūru bez eņģēm, Aspire Switch 12 galvenā īpašība ir spēja viegli pārslēgties starp pieciem atšķirīgiem režīmiem (piezīmjdators, bloknots, displejs, telts un galddators). Ar šiem pieciem režīmiem lietotāji var atrast piemērotu konfigurāciju praktiski jebkurai vajadzībai un lietot to kā klēpjdatoru, planšetdatoru ar tastatūru vai bez, vai galddatoru. To var arī optimizēt informācijas kopīgošanai un multimediju satura skatīšanai (displeja un telts režīmos) kopā ar tā dubultajiem uz priekšu pavērstajiem skaļruņiem bagātīgai un pilnīgai audio pieredzei arī ceļā.

Acer_Aspire_Switch12_01

Aspire Switch 12 noņemamā tastatūra var darboties savienojuma vai bezvadu režīmā un sniedz pilnizmēra tastatūras lietošanas ērtības, kā arī ir aprīkota ar rādītājierīci ērtākai navigācijai. Lietotāji var arī izbaudīt 10 punktu skārienu vadību uz lielāka ekrāna un izmantot Acer Active Pen1 opciju intuitīvākai rakstīšanai un zīmēšanai.

Satriecošs displejs

Ar 12,5 collu Full HD (1920×1080) displeju ar IPS* tehnoloģiju un Zero Air Gap tiešās sasaistes tehnoloģiju lietotāji var visu skaidri saskatīt no plata skata leņķa spilgtās krāsās un sīkās detaļās pat tiešos saules staros. Papildu izturībai Aspire Switch 12 displejs ir veidots ar nākamās paaudzes Corning® Gorilla® Glass stiklu un apstrādāts ar īpašu pārklājumu, kas mazina pirkstu atstātos nospiedumus.

Acer_Aspire_Switch12_02

Izcila veiktspēja

Aspire Switch 12 darbina jaunais Intel® Core™ M procesors, apvienojot augstu veiktspēju un satriecošu displeja grafiku. Šis procesors sniedz arī būtisku enerģijas patēriņa mazinājumu, ļaujot datoram darboties līdz 8 stundām2 video atskaņošanas laikā. Turklāt tam ir konstrukcija bez ventilatora, kas padara to gandrīz nedzirdamu, vienlaikus vēl vairāk mazinot enerģijas patēriņu.

Acer_Aspire_Switch12_03

Papildinot tā lielo jaudu un izcilo grafiku, Aspire Switch 12 ir aprīkots ar divām antenām; 2×2 bezvadu antenas tehnoloģija apstrādā datus pat divkārt ātrāk nekā tradicionāli vienas antenas risinājumi, veidojot vairākievades/vairākizvades (MIMO) sistēmu ātrai un uzticamai datu pārraidei. Tam ir arī USB 3.0, USB 2.0 un micro HDMI pieslēgvietas.

Acer Aspire Switch 12 būs pieejams 2014. g. novembra beigās par cenu no 649 eiro.

Saistītās tēmas: acer

Izsaki savu viedokli