Aktuāls

”Apple” sejas identificēšanas tehnoloģijas drošības aspekti

Tālruņi, mobilās ierīces

”Nokia” jaunais telefons varētu saņemt līdzīgu ekrānu kā ”Galaxy S8”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar skaistām uzvarām aizvadīts Latvijas rallijkrosa kausa 6. posms Biržos

Auto, Moto

”OxygenOS 4.5” atnesīs dažas ”OnePlus 5” funkcijas ”OnePlus 3/3T” viedtālruņos

Tālruņi, mobilās ierīces

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

Acer ziņo, ka laiž klajā kompānijas F7 sērijas konferenču projektorus – F7200, F7500 un F7600, kas radīti profesionālam pielietojumam. Ar pieciem apmaināmiem objektīviem dažādai projicēšanas attāluma attiecībai, lielu spilgtumu, kas mērāms līdz pat 6000 lūmeniem un 360 grādu uzstādīšanas elastīgumu, jaunie profesionālie F7 sērijas projektori vēl vairāk paplašina Acer vispusīgo augstas kvalitātes projektoru līniju biznesa, izglītības un patērētāju vajadzību pielietojumam.

Īstais rīks darbam

F7 sērijas projektoriem ir piecas objektīvu izvēles iespējas ar dažādu projicēšanas attāluma attiecību, kas dod uzstādītājiem nepieciešamo elastību projektora izvietošanā dažādās vidēs:

  1. Mazs projicēšanas attālums: 0,8-5,0 metri (2,7-16,4 pēdas)
  2. Vidēji-mazs projicēšanas attālums: 1,0-9,0 metri (3,3-29,6 pēdas)
  3. Standarta projicēšanas attālums: 1,5-7,0 metri (4,9-22,9 pēdas)
  4. Liels projicēšanas attālums: 2,0-20,0 metri (6,6-65,5 pēdas)
  5. Ļoti liels projicēšanas attālums: 3,0-20,0 metri (9,9-65,6 pēdas)

Tas dod profesionālajiem aparatūras uzstādītājiem elastību izvēlēties objektīvu, kas ir vispiemērotākais viņu vajadzībām, taču izmantot to pašu projektoru. Ļoti liela projicēšanas attāluma objektīvs izceļas kā īpaši pievilcīgs variants lielām pasākumu organizēšanas vietām, kur nepieciešami lieli projicēšanas attālumi, kā, piemēram, sanāksmju zālēm, auditorijām, sporta zālēm, konferenču telpām, lūgšanu namiem un tā tālāk.

Pirmšķirīgs spilgtums

Profesionālie uzstādītāji sastopas ar iekārtu izvietošanas problēmām lielu pasākumu vietās ar lieliem projicēšanas attālumiem un spožu apkārtējo apgaismojumu. Acer F7 sērijas projektori tika radīti, lai pārvarētu šos šķēršļus, un to īpašība ir liels projekcijas spilgtums līdz pat 6000 lumenu. Tas izpaužas kā dzīvīgas krāsas, ass attēls un dabiskas nokrāsas ādas toņi, pat tādās telpās, kur ir spožs apkārtējais apgaismojums.

360 grādu uzstādīšanas elastīgums

Acer F7 sērijas projektorus var grozīt pa 360 grādiem, dodot uzstādītājiem elastīgas un radošas attēla projicēšanas izvēles iespējas. Tas ir noderīgi īpaša izvietojuma gadījumos ar fiksētu uzstādīšanas punktu, kā, piemēram, interaktīvā grīda vai sienas mākslasdarbu instalācijas. F7 sērijas projektoru objektīvs ir izvietots to korpusa centrā intuitīvai attēla pozicionēšanai, kamēr horizontālā un vertikālā objektīva pārbīde ļauj bez kropļojuma attēlu pārvietot tā oriģinālajā formātā un izmērā.

Elastīgas izšķirtspējas un savienojamības iespējas

Lai pielāgotos nepieciešamajam pielietojumam, F7 sērijas projektori ir pieejami trīs dažādos ekrāna izšķirtspējas variantos: WUXGA (F7600), 1080p (F7500) un XGA (F7200). Tie atbalsta nozares standarta ievades iespējas, kā, piemēram, RGBHV (5-BNC), DisplayPort, HDMI un DVI-D.

Cenas un pieejamība

F7 sērijas projektori būs pieejami EMEA reģionā jūnijā, ar cenām, sākot no €2,999-.

Izsaki savu viedokli