Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acer paziņo, ka laiž klajā jaunos, darbībai tiešsaistē paredzētos piezīmjdatorus Aspire One Cloudbook 11 un Aspire One Cloudbook 14, kuru darbību nodrošina operētājsistēma Windows 10. Šie abi viegli pārnēsājamie piezīmjdatori ir aprīkoti ar 802.11ac bezvadu tehnoloģiju un jaunākajiem Intel® mobilajiem procesoriem, kas ļauj lietotājiem produktīvi izmantot ātrākas darbības pieslēgumu.

Acer Aspire One Cloudbook 14_02

Aspire One Cloudbook sērija ir perfekti piemērota tiem, kuri meklē darbībai tiešsaistē paredzētu un pārnēsājamu piezīmjdatoru ar pilnu Windows sniegtās pieredzes klāstu”, norādīja Notebook Business Group, Acer Inc prezidents Džerijs Kao (Jerry Kao). „Ar mākoņtehnoloģiju iespējotajiem pakalpojumiem, tādiem kā Microsoft Office 365, OneDrive un Acer Build Your Own Cloud (BYOC™), patērētāji var izbaudīt mākoņa radītās ērtības un vērtību, ko sniedz šie aizraujošie jaunie produkti.”

Acer Aspire One Cloudbook 11_02

„Šis jaunais Acer Cloudbook piezīmjdators ir ierīce ar patīkamu dizainu un pieejamu cenu, kurā apvienotas priekšrocības, ko sniedz Windows 10 funkcionalitāte un Microsoft pakalpojumi, tostarp Office 365 un OneDrive,” teica Worldwide OEM Marketing Microsoft prezidenta vietnieks Pīters Hans (Peter Han). „Šī ierīce piedāvā kompleksu paketi gan patērētājiem, gan studentiem, ļaujot paveikt vairāk, atrodoties kustībā.”

Radīts mākonim

Aspire One Cloudbook 11 un Aspire One Cloudbook 14 piezīmjdatori ir pieejami ar viena gada pierakstīšanos Office 365 Personal1 un līdz 1TB OneDrive tiešsaistes krātuvēs, tāpēc tos var izmantot jau tūlīt pēc iegādes. Acer mākoņtehnoloģiju iespējotās abApps lietotnes, tostarp abPhoto, abMusic, abDocs un abFiles, ļauj patērētājiem vienkārši sinhronizēt failus un dokumentus ar viedtālruņiem vai planšetdatoriem, un tas viss notiek droši un privāti viņu personīgajā mākonī. Dubultie digitālie mikrofoni ar uzlabotu digitālo signālu apstrādi (DSP), kas novērš fona troksni, nodrošina, ka tiešsaistē veiktie zvani ir skaļi un skaidri saprotami, vienlaikus arī sniedzot patīkamu pieredzi Microsoft personīgā digitālā balss palīga Cortana izmantošanā.

Acer Aspire One Cloudbook 14_01

Īpaši piemērots lietošanai, esot kustībā

Viegli pārnēsājamo Aspire One Cloudbook piezīmjdatoru sērijā viss nepieciešamais ir apvienots pievilcīga, tīra dizaina ierīcē bez ventilatora, kas ir tikai 17,9 mm bieza; 11 collu modelis sver tikai 1,15 kg, bet 14 collu modelis — tikai 1,6 kg. Šie piezīmjdatori ar minerālu pelēkā toņa vāciņu, kam ir punktots auduma raksts, kurš padara ierīci patīkamu taustei, tiek piedāvāti ar pilnizmēra HDMI, USB3.0, USB2.0 un SD karšu slotiem, lai novērstu nepieciešamību pēc adapteriem, savukārt pilnizmēra savruptaustiņu tastatūra un lielais skārienpaliktnis, kas atbalsta Windows 10 žestus, sniedz patīkamu rakstīšanas un navigācijas pieredzi.

Aspire One Cloudbook 11 un Aspire One Cloudbook 14 ir aprīkoti ar visjaunāko 802.11ac bezvadu tehnoloģiju, kas nodrošina līdz trīs reizēm lielāku pieslēguma ātrumu, savukārt eMMC konfigurācijas līdz 64 GB nodrošina krātuvi, kas ir pietiekama gan darba vajadzībām, gan spēlēm. Piezīmjdatorus darbina jaunākie Intel® Celeron® mobilie procesori un 2 GB DDR3L sistēmas atmiņa, un tiem ir HD (1366 x 768) 16:9 displeji ar LED fona pagaismojumu.

Pieejamība

Konkrētās specifikācijas, cenas un pieejamība katrā reģionā atšķirsies. Lai uzzinātu vairāk par pieejamību, produktu specifikācijām un cenām konkrētos tirgos, sazinieties ar tuvāko Acer biroju, izmantojot www.acer.com.

Izsaki savu viedokli