Aktuāls

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

Kompānija Acer paziņoja par jaunākajiem produktiem tās ikdienas lietošanas klēpjdatoru klāstā ar konvertējamo Aspire R 15, jauno Aspire F sēriju ar pirmšķirīgiem metāla vākiem, kā arī stilīgo Aspire E sēriju un Aspire ES 15 ikdienas lietošanai – tie visi darbojas ar Windows 10.

360 grādu daudzpusība ar Aspire R 15

Acer Aspire R 15 ieguva Red Dot Award balvu kategorijā Produkta dizains 2016, pateicoties tā lieliskajam dizaina un lietojamības sajaukumam. Metāla augšējam vākam ir otas triepienu stila reljefa apdare, bet apakšējās daļas vāks ir izgatavots no 40% stiklašķiedras un sudraba daļiņām, kas uzlabo stiprību, saglabājot plānu profilu. Aspire R 15, kurš var būt atvērts perfekti plakans 180 grādos, piemītošo 360 grādu daudzpusību papildina dimanta raksta malas, un ar Acer patentēto viegli slēdzošās eņģes konstrukciju konvertēšana klēpjdatora, planšetdatora, displeja vai telts režīmos vēl nekad nav bijusi tik eleganta.

Aspire R 15 aprīkots ar 6. paaudzes Intel® Core™ procesoriem, līdz 12GB DDR4 RAM operatīvo atmiņu ar lielāku ātrumu un mazāku enerģijas patēriņu, grafiku līdz pat NVIDIA GeForce 940MX līmenim un reversīvo USB 3.1 C-tipa portu. Acer ExoAmp Antenna tehnoloģija nodrošina uzlabotu savienojumu – ar optimizētu antenas izvietojumu ierīce izvairās no sistēmas trokšņiem caur tās metāla vāku un sniedz ātrāku, gludāku un stabilāku bezvadu savienojuma baudījumu. Lietotāji gūst labumu arī no ātra savienojuma ar 2×2 MU-MIMO bezvadu saslēgumu, kā arī no paildzināta akumulatora darbības ilguma līdz pat 9 stundām.

Tas sniedz inovatīvas Windows 10 iezīmes, ieskaitot Kortana (Cortana) asistentes aplikāciju ar Voice & Skype sertifikāciju biznesam, padarot to privātāku un drošāku. Aspire R 15 piemīt arī Continuum platformas iespējas, kas dod jebkuram ekrānam spējas un jaudu darboties kā personālajam datoram.

Aspire R 15 lepojas ar satriecošiem vizuālajiem efektiem caur IPS displeju un ar jauno Acer Color Intelligence tehnoloģiju. Audio-wise, Acer TrueHarmony un Dolby® Audio™ garantē patiesi apburošu pieredzi, automātiski apgriežot audiokanālus atkarībā no ierīces orientācijas un režīma.

Stilīga ikdienas datora lietošana ar Aspire F 15 un Aspire E sērijas datoriem

Līdz ar jauno F sēriju Acer laiž klajā pirmšķirīgas apdares metāla vākus kompānijas populārākās līnijas datoriem. Aspire F sērijas datori, kas pieejami piecās dažādās krāsās (vizoši sudrabainā, vulkāniskā stikla melnā, zilganvioletā, vīna sarkanā un marmorbaltā), ir perfekts stila un izpildījuma sajaukums ikdienas lietošanai.

Acer Aspire 2016. gada E sērijas datori ir atdzīvināti ar septiņām krāsu izvēles iespējām: marmorbaltu, tēraudpelēku, krēslas purpursarkanu, sarkano vara krāsu, vulkāniskā stikla melnu, rokoko sarkanu un zilganvioletu; katram modelim ir metāliska horizontāla otas matu līniju stila apdare ar pirmklasīgu auduma rakstu.

Aspire F un Aspire E sērijas datori sniedz pārpārēm jaudas ikdienas lietošanai, jo aprīkoti ar 6. paaudzes Intel Core procesoriem, grafiku līdz pat NVIDIA GeForce GTX950M līmenim ar GDDR5 VRAM un DDR4 RAM operatīvo atmiņu. Vadu savienojumos ietilpst USB C-tipa ports līdztekus citiem būtiskiem elementiem, kamēr 802.11ac  MU-MIMO tehnoloģija nodrošina zibenīgi ātru bezvadu savienojumu.

Gan Aspire F, gan Aspire E sērijas datori darbojas ar Windows 10 un tiem ir Acer ExaColor tehnoloģija ar soli pa solim pedantiski noregulētiem ekrāniem, kas izceļ attēla krāsas un detaļas, kamēr Acer BluelightShield tehnoloģija ļauj cilvēkiem pieregulēt ekrāna zilās gaismas starojuma līmeni ilgstošiem datora izmantošanas periodiem. Acer TrueHarmony sniedz apburošu un tīru skaņu izklaidei, bet Skype sertifikācija biznesam nodrošina dzidras un skaidras saziņas iespēju.

Uzlabota produktivitāte ar Aspire ES 15

Turpretim Aspire ES 15 ir atsvaidzināts ar jaunākajiem 6. paaudzes Intel Core procesoriem un pieejams trīs stilīgos krāsu toņos: pusnakts melnā, rožkoka sarkanā un kokvilnas baltā. Tā noapaļotie stūri, stilīgie dizaina elementi un moderns tekstūras raksts uz vāka un plaukstu atbalsta virsmas dod pievilcīgu profilu, kurš ir gan modīgs, gan acīm tīkams.

Cenas & pieejamība

Acer Aspire R 15 būs pieejams Ziemeļamerikā maijā ar cenām, sākot no $699; un maijā arī EMEA reģionā ar cenām, sākot no €799.

Acer Aspire F sērijas datori būs pieejami Ziemeļamerikā maijā ar cenām, sākot no $499; EMEA reģionā maijā ar cenām, sākot no €499; un maijā arī Ķīnā ar cenām, sākot no ¥4499.

Acer Aspire E sērijas datori būs pieejami Ziemeļamerikā maijā ar cenām, sākot no $399; EMEA reģionā maijā ar cenām, sākot no €499; un Ķīnā aprīļa mēnesī ar cenām, sākot no ¥2999.

Izsaki savu viedokli