Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Acer  paziņo, ka laidīs klajā jaunus Aspire V 17 Nitro piezīmjdatorus, kas būs aprīkoti ar progresīvo Intel® RealSense™ 3D kameru. Tā kā kamera spēj saprast dabiskas kustības trīs dimensijās, V Nitro īpašnieki varēs spēlēt spēles, pārlūkot tīmekļa vietnes vai veikt navigāciju programmās, pat nepieskaroties tastatūrai un pelei. Tā arī ļauj veikt 3D skenēšanu, 3D modeļu ģenerēšanu un tad drukāšanu ar 3D printeri vai kopīgošanu sociālajos medijos. Vairākas intuitīvas programmas paver jaunus spēļu spēlēšanas, izklaides un satura radīšanas veidus.

„Acer uzskata, ka trīsdimensiju skaitļošana paver neierobežotu potenciālu gan profesionālām, gan ikdienas lietotāju vajadzībām,” saka Džons Miedema, Acer Europe produktu mārketinga direktors. „Profesionālo lietojumu vidū ir 3D modelēšana, kartēšana un arhitektūras projektēšana, savukārt patērētāju vidū populāras būs paplašinātās realitātes spēles un vienkārša datora navigācija un vadība.”

Laptop_Acer_Aspire_V17Nitro_BE_3D_01

Intel RealSense 3D kamera ietver parastu kameru, infrasarkano kameru un infrasarkano lāzerprojektoru. Kopā tās nosaka dziļumu, uztverot infrasarkano gaismu, kas atstarojas no objektiem tās priekšā. Šie vizuālie dati kopā ar Intel RealSense kustību izsekošanas programmatūru rada bezskārienu interfeisu, kas reaģē uz roku un galvas kustībām, kā arī uz sejas izteiksmēm. Kopā ar dažādām programmām tas paceļ 3D tehnoloģiju jaunā līmenī, un programmu klāsts drīzumā tiks papildināts:

Warrior Wave – spēle ar grieķu motīvu, kas iepazīstina jūs ar aizraujošu vadību, lietojot tikai rokas. Roku siluets ļauj spēlētājiem vadīt tēlus un priekšmetus atkarībā no to kustībām – šajā spēlē roku kustības var tēlus apturēt, pacelt, likt tiem lēkāt un darīt vēl daudz ko citu, padarot to par unikālu interaktīvu pieredzi.

3DMe® – ļauj veikt 3D skenēšanu tieši no šī piezīmjdatora.  Skenējiet personas profilu no priekšas un kreisās un labās puses, izmantojot RealSense kameru, un uzreiz redziet, kā tas izskatās dažādu 3D tēlu veidolā – kļūstiet par supervaroni vai zvaigzni! Ar 3DMe programmatūru vienkārši noklikšķiniet „spēlēt” un skatieties, kā personalizētais tēls atdzīvojas pilnībā animētā virtuālajā vidē, vai pasūtiet unikālu 3D izdrukātu figūriņu savai kolekcijai.

„Ar Intel RealSense tehnoloģiju patērētāji varēs vadīt savus datorus dabiskā un saistošā veidā,” saka Kērks Skaugens, Intel viceprezidents. „Vienalga, vai vadāt spēli ar žestiem vai viegli skenējat savu seju vai kādu priekšmetu 3D drukāšanai, Acer Aspire V Nitro ar Intel Core procesoriem un Intel RealSense ir aizraujošs solis uz priekšu patērētājiem, kas meklē piezīmjdatoru ar augstu veiktspēju.”

Laptop_Acer_Aspire_V17Nitro_BE_3D_02

Acer’s Aspire V 17 Nitro augstas veiktspējas piezīmjdatoru sērija sniedz izcilu jaudu, multimediju un izklaides funkcijas pievilcīgā un elegantā veidolā. Zibenīgi ātra procesora un videokartes darbība, Full HD displejs un uzlabota skaņa ļauj spēlētājiem pilnīgi iejusties darbībā.  Tā ir ideāla platforma ikvienam profesionālim vai prasīgam lietotājam.

Acer V 17 Nitro piezīmjdatoru modeļiem ir liels 17,3 collu Full HD displejs ar IPS tehnoloģiju, un tos darbina 4. paaudzes Intel Core i7-4710HQ četrkodolu procesors un Nvidia® GeForce GTX 860M videokarte ar līdz 4 GB DDR5 VRAM augstai veiktspējai spēlēs, kā arī līdz 16 GB operatīvās atmiņas. Ātri 128 GB vai 256 GB SSD diski un cietā diska atmiņa līdz 1 TB nodrošina nelielu pamošanās ilgumu un ātru piekļuvi dokumentiem, filmām, dziesmām un fotogrāfijām.

Tas arī ietver jaunāko 802.11ac bezvadu specifikāciju ātram un uzticamākam interneta savienojumam.  Bezvadu tīkla standarts 802.11ac ir pat divkārt ātrāks nekā iepriekšējā paaudze (802.11n) un palielina tīkla ātrumu, segumu un uzticamību, ļaujot lielākam skaitam cilvēku izmantot dažādas bezvadu ierīces un vienlaikus straumēt saturu ar mazākiem traucējumiem. Divas bezvadu antenas, kas atbalsta gan 2,4 GHz, gan 5 GHz frekvences, ļauj izmantot ātru interneta savienojumu.

Lai piezīmjdators pastāvīgi būtu vēss un darbotos optimāli, V 17 Nitro modeļi ietver Acer DustDefender, unikālu putekļu novēršanas sistēmu, kas izmanto liela ātruma ventilatoru ar plānām metāla lāpstiņām, lai aizvāktu uzkrājušos putekļus, uzlabotu siltuma izkliedēšanu un mazinātu troksni.

Četri iebūvēti skaļruņi (8 W kopējā jauda) kopā ar Dolby Digital Plus Home Theater™ sniedz spēcīgu ieskaujošo skaņu spēlēm, filmām un mūzikai. Dažādi modeļi V 17 līnijā ietver vai nu Blu-ray diskdzini kristāldzidrām filmām, vai 8X DVD Super Multi Double Layer diskdzini.

Cenas un pieejamība

Acer Aspire V 17 Nitro piezīmjdatoru sērija ar Intel RealSense 3D kameru būs pieejama janvārī par cenu no 1199 eiro.

Saistītās tēmas: acerportatīvie datori

Izsaki savu viedokli