Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nav noslēpums, ka lielākā daļa netbūku tiek tirgoti par ļoti zemām cenām, un tas, protams, rada stereotipu, ka netbūkam ir jābūt lētam. Tomēr kompānija Acer, acīmredzot, vēlas šo uzskatu lauzt, jo populārais datoru ražotājs vakar prezentēja ekskluzīvu netbūku – Ferrari One. Šis dators jau drīzumā kļūs par daļu no Acer Ferrari klēpjdatoru līnijas.

Acer Ferrari One mini klēpjdators būs aprīkots ar 11,6 collu lielu 1366 x 768 pikseļu izšķirtspējas ekrānu, AMD Athlon X2 L310 1,2 GHz divkodolu centrālo procesoru, ATI Radeon 3200 grafikas procesoru, XPG pieslēgvietu (tā ļauj pieslēgt ārējo videokarti) un 6 šūnu akumulatoru. Tāpat šim datoram, protams, būs Wi-Fi bezvadu interneta un Bluetooth bezvadu savienojuma atbalsts, un par papildus samaksu lietotāji varēs iegādāties datora versiju ar WWAN interneta uztvērēju.

Šajā netbūkā būs uzstādīta Microsoft Windows 7 operētājsistēma, un veikalu plauktos Acer Ferrari One nonāks šī gada 22. oktobrī (dienā, kad pārdošanā nonāks pati Windows 7 operētājsistēma). Acer Ferrari One cena būšot 435 sterliņu mārciņas.

Izsaki savu viedokli