Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acer Aspire R7 hibrīds debiju piedzīvoja šā gada pirmajā pusē. Tā 15 collu skārienekrāns izcēlās ar plašu kustību brīvību, kas ļāva portatīvo datoru pārvērst par lielu planšetdatoru. Tagad Acer ir „uzprišinājis” izstrādājumu, apgādājot to ar jaudīgākām komponentēm, zemāku cenu un citiem patīkamiem sīkumiem. 

Acer veiktie uzlabojumi ir nelieli, taču noderīgi. Vispirms jau R7 jaunākā versija apgādāta ar ceturtās paaudzes Intel i5 procesoriem. Kaut arī jaudas ziņā tie ir tikai nedaudz ātrāki par iepriekšējā modelī izmantotajiem procesoriem, būtiskākais ieguvums ir uzlabots baterijas darbības laiks ar vienu uzlādes reizi.

Tāpat šis portatīvā datora un planšetdatora hibrīds ir apgādāts ar lielākas ietilpības cieto disku un lielāku operatīvo atmiņu.

Kompānija piestrādājusi arī pie produktivitātes uzlabošanas, nodrošinot skārienjutīgā ekrāna savietojamību ar īpašu Acer irbuli, kas nopērkams par nepilniem 50 ASV dolāriem.

Vienlaikus ar šiem jaunumiem, kompānija Acer ir samazinājusi Aspire R7 cenu par 100 ASV dolāriem (no 1000 dolāriem uz 900 dolāriem). Tiesa gan, grūti prognozēt vai cenu samazinājums atspoguļosies mūsu valsts veikalos, kur standarta Aspire R7 nopērkams par aptuveni 700 latiem.

Acer_Aspire_R7

Saistītās tēmas: aceraspire

Izsaki savu viedokli