Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pateicoties mazizmēra piezīmjdatoru milzīgajiem panākumiem, ļoti īsā laika sprīdī tika radīts jauns tirgus segments, kas veica revolūciju portatīvo datoru nozarē. Tagad jauns solis ir sperts arī galddatoru jomā – mazizmēra galddatoru ieviešana. Tie ir datori, kuru izmērs un cena ir mazāka nekā tradicionālajiem galddatoriem, un tie ir ideāli piemēroti visām pamatvajadzībām – sērfošanai Internetā, video un mūzikas lejupielādei un atskaņošanai, spēlēm, tipiskām biroju programmām vai sakariem ar VoIP, izmantojot komplektā pieejamo kameru. Šodien Acer pārvērš šīs nozares ainu ar Acer AspireRevo, jauno mazizmēra galddatoru, kas piedāvā progresīvas grafikas iespējas pilnīgam multimediju baudījumam augstā izšķirtspējā. AspireRevo ir īsts izklaides centrs visai ģimenei, kas ne tikai nodrošina tūlītēju piekļuvi mūzikai, video un attēliem, bet var arī pārraidīt un straumēt HD filmas un tikt izmantots kā spēļu konsole.

AspireRevo ir pirmais mazizmēra personālais dators, kas piedāvā NVIDIA ION platformu, kura apvieno Intel Atom 230 procesoru un NVIDIA ION videokarti. Papildus zemam enerģijas patēriņam un samazinātam izmēram, grafisko spēju ziņā tas neatpaliek no patiesa multimediju galddatora. Integrētā NVIDIA ION videokarte sniedz desmitreiz ātrāku grafikas veiktspēju nekā citi mazizmēra galddatori, tādejādi piedāvājot izcilu multimediju izklaidi un HD kvalitāti. NVIDIA ION, kas sertificēts operētājsistēmai Windows Vista Premium, nodrošina kompleksu video ar pilnu grafisko atbalstu.

‘’Acer AspireRevo ir jauns, drosmīgs solis galddatoru nozarē,’’ paziņo Acer. ‘’Tas ir kompakts, stilīgs, pilnīgi aprīkots personālais dators, kas patērē mazāk enerģijas un nodrošina lielisku vizuālo baudījumu ikdienas digitālajai dzīvei, spēlēm un pat HD filmām.’’

‘’Acer AspireRevo ar mūsu jauno NVIDIA ION ir šokējoši mazs mājas personālais dators,’’ saka Drū Henrijs, NVIDIA mediju procesoru nodaļas ģenerāldirektors. ‘’Jūs būsit pārsteigts un apbrīnas pilns, skatoties HD filmas, rediģējot attēlus, sērfojot Internetā un spēlējot jaunākās tiešsaistes spēles.’’

Acer AspireRevo, kuru raksturo izsmalcināts dizains un mazs izmērs (tikai viena litra apjomā!), ir ļoti praktisks un daudzpusīgs, ideāli pielāgojams jebkurai videi. Turklāt, pateicoties īpašai stiprinājumu sistēmai, datoru ir iespējams piestiprināt pie jebkura šķidro kristālu displeja vai televizora paneļa ar VESA stiprinājumu, tādejādi apvienojot vairākas ierīces vienā un aizņemot mazāk vietas.

Tādejādi datoram AspireRevo bez grūtībām atradīsies vieta jebkurā telpā, no virtuves līdz guļamistabai vai viesistabai. VESA stiprinājums ļauj veikt vertikālu regulēšanu, nodrošinot, ka ieslēgšanas poga, kamera (papildu komplektācijā) un atmiņas karšu lasītājs vienmēr ir viegli pieejams jebkura izmantotā displeja augšpusē.

Acer AspireRevo ir pieejams arī komplektā ar spēļu vadības ierīci ar 3D kustības sensoriem, kas piedāvā dažādas funkcijas. Papildus iespējai to izmantot kā rādītājierīci (‘’gaisa peli’’) vai tālvadības pulti mediju centram, vadības ierīci iespējams pārvērst 3 galvenajos spēlēs izmantotajos rīkos – no lidmašīnas / sacīkšu mašīnas stūres vai tenisa raketes / beisbola nūjas līdz šaujamierocim ar iebūvētu gaili. Šī ierīce ir tehniski ļoti progresīva un ne tikai uztver vietu telpā spēles laikā, bet arī ļoti precīzi izseko lietotāja kustībām.

AspireRevo ir bagātīgi aprīkots ar pieslēgvietām, tāpēc to viegli iespējams pieslēgt visdažādākajām ierīcēm. 802.11b/g (un /Draft-N atsevišķos modeļos) bezvadu vai Gigabyte Ethernet tīkla savienojums garantē ļoti ātrus tīkla sakarus ar citiem mājas datoriem, savukārt HDMI pieslēgvieta ļauj atskaņot Full HD video.

AspireRevo patiesi atdzīvojas dzīvojamajā istabā, pieslēgts pie liela plakanekrāna televizora. Spēja izmantot mazu, klusu un pilnīgi aprīkotu datoru dzīvojamajā istabā, kur ģimene var skatīt savas digitālās fotogrāfijas un video, izmantot bezmaksas MSN Messenger ar kameru video konferences režīmā, spēlēt fiziskas spēles visai ģimenei un arī izmantot visas parastās datorprogrammas padara AspireRevo par neatsveramu ieguvumu mūsdienīgās mājās.

AspireRevo ir kompakts, slaiks galddators, ko iespējams novietot jebkurā vietā jūsu mājās; tas aprīkots ar neticami jaudīgo NVIDIA ION videokarti un Intel Atom 230/330 procesoru ar zemu enerģijas patēriņu. ION ļauj AspireRevo lietotājiem baudīt vieglu Windows izmantošanu par nepieredzēti zemu cenu. Skatieties 1080p HD filmas, spēlējiet DirectX 10 spēles lieliskā kvalitātē un baudiet visas Microsoft Windows Vista Premium 3D iespējas. Nelielo, kluso iekārtu ir iespējams lietot kā pilnīgi funkcionālu mājas biroja datoru vai pie dzīvojamās istabas televizora pieslēgtu datoru spēlēm.

Arī šī datora aparatūra neliks jums vilties. Papildus Intel Atom 230 procesoram un NVIDIA ION videokartei, AspireRevo ir pēc izvēles aprīkojams ar SATA cieto disku vai SSD disku un līdz 4 GB DDR2 atmiņas, kas nodrošina ātru darbību visās plaši izmantotajās programmās. Mini PCI Express pieslēgvieta ļauj paplašināt atmiņu, lai nodrošinātu vietu pastāvīgi augošajam multimediju failu apjomam.

AspireRevo ir mazizmēra galddators, kas apvieno lielisku veiktspēju un zemu enerģijas patēriņu un atbilst Energy Star 5.0 standartu prasībām.

Izsaki savu viedokli