Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Acer šodien paziņoja par savu atjaunināto R 13 konvertējamo piezīmjdatoru un atzinību guvušo S7 Ultrabook pieejamību. Ierīces ir pieejamas veikalos visā Latvijā. 

Aspire R 13 un Aspire S7 jaunās versijas ir aprīkotas ar Intel modernāko 5. paaudzes mobilo procesoru „Broadwell”. Intel Core procesors ir veidots, lai uzlabotu veiktspēju, grafiku un akumulatora darbības ilgumu, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, 4. paaudzes Intel Core U (Haswell) procesoru.

Vēl viens jauninājums ir bezvadu tīkla kartes. 802.11ac bezvadu tīkla standarts ir pat trīskārt ātrāks nekā iepriekšējā paaudze (802.11n) un nodrošina labāku tīkla segumu.

Aspire R 13 sērija – elastīgs konvertējamais dizains ļauj to lietot dažādos veidos

Mazāk nekā 1,8 cm biezais un tikai 1,5 kg smagais Aspire R 13 ir aprīkots ar Acer Ezel Aero eņģi, kas ļauj 13,3 collu displejam rotēt par 180 grādiem, lai to varētu lietot dažādos veidos, piešķirot tam tradicionāla aizveramā piezīmjdatora ražīguma funkcijas ar planšetdatora ērtumu. Režīmu vidū ir piezīmjdators, Ezel, statīvs, bloknots, telts un displejs; tas ir veidots tiem, kas nevēlas atteikties no tradicionālā piezīmjdatora dizaina, taču vēlas vairāk iespēju un elastības.

Papildus 5. paaudzes Intel Core procesoriem un 802.11ac bezvadu tehnoloģijai tie piedāvā līdz 1 TB(2) cietvielu diskus ar RAID-0 atbalstu un līdz 8 GB operatīvās atmiņas ātrai un efektīvai darbībai, darot tos ideāli piemērotus kā darbam, tā izklaidei.

Nodrošinot vienu no labākajām šobrīd tirgū pieejamajām vizuālajām pieredzēm, R13 piezīmjdatoriem ir arī sevišķi augstas izšķirtspējas (WQHD) (2560 x 1440) vai pilnas augstas izšķirtspējas (FHD) (1920 x 1080) skārienekrāna displeji, ko aizsargā Gorilla Glass 3.  Zero Air Gap tehnoloģija abu veidu displejos mazina atspulgus, savukārt FHD modeļi izmanto IPS tehnoloģiju platiem skata leņķiem. Papildus tam ir iekļautas tehnoloģijas pirkstu nospiedumu mazināšanai un atspīdumu mazināšanai, kā arī iebūvēts gaismas sensors, kas automātiski pielāgo ekrāna spilgtumu, lai uzlabotu attēlu. Abus displejus var izmantot arī ar papildaprīkojumā pieejamo Acer Active Pen zīmēšanai un citiem radošiem darbiem.

Citas funkcijas, kas priecēs kā profesionāļus, tā ikdienas lietotājus, ietver Dolby Digital Plus Home Theatre reālistiskai ieskaujošajai skaņai un Acer Purified Voice izcilai balss atpazīšanai un audio apstrādei. Dators ir arī Skype™ sertificēts, kas nodrošina, ka video tērzēšana, konferenču un VoIP zvani un balss komandas vienmēr ir kristālskaidras.

Aspire S7 Ultrabook – sevišķi plāns un elegants, un tagad ātrāks nekā jebkad agrāk

Atzinību guvušais Acer piezīmjdators Aspire S7 Ultrabook arī tiks atsvaidzināts ar 5. paaudzes Intel Core procesoriem un sevišķi ātro 802.11 ac bezvadu tehnoloģiju.

Acer S7 Ultrabook ar spīdīgi baltu alumīnija „unibody” konstrukciju ir plāns kā planšetdators un ļoti viegls, taču robusts un izturīgs; tas sver tikai 1,3 kg un ir 12,9 mm biezs.

S7 skārienekrāna displejs ir pārsegts ar Gorilla Glass 2 stiklu, kas ir noliecams par pilniem 180 grādiem, ļaujot displeju lietot plakani pret galdu līdzīgi kā planšetdatoru; karstais taustiņš rotē skatu par 180 grādiem, ļaujot viegli parādīt ekrāna saturu citiem. Divvirzienu vāka eņģe sniedz ideālu pretestības līmeni skārienu vadībai.

Modeļi ietver WQHD (Wide Quad High-Definition) IPS displejus ar 2560 x 1440 izšķirtspēju vai FHD IPS displejus ar 1920 x 1080 izšķirtspēju. Visiem modeļiem ir 8 GB operatīvā atmiņa un cietvielu diski (128 GB vai 256 GB) RAID 0 konfigurācijā ļoti lielam lasīšanas/rakstīšanas ātrumam. Acer Green Instant On tehnoloģija nodrošina ātru sāknēšanu un atmodināšanu.

Citu nozīmīgāko funkciju vidū ir bezvadu displeja (WiDi) tehnoloģija, kas ļauj bez vadiem pieslēgties televizoram, Acer Purified.Voice tehnoloģija un „TwinAir” dzesēšana, inovatīva termiskā konstrukcija, kas paildzina akumulatora kalpošanas laiku un uztur Ultrabook vēsu un ērti lietojamu.

Cenas un pieejamība

Ir pieejamas divas Aspire R 13 versijas:
– ar Full HD IPS ekrānu, Intel Core i5, 6 GB RAM, 256 GB SSD RAID0 – 999 EUR
– ar WQHD IGZO ekrānu, Intel Core i7, 512 GB SSD RAID0, 8 GB RAM – 1399 EUR,
Arī Aspire S7 ir pieejams divās versijās:
– S7-393-55208G12ews ar FullHD IPS ekrānu, Intel Core i5-5200U procesoru, 128 GB SSD RAID 0, 8 GB RAM – 1349 EUR,
– S7-393-75508G25ews ar WQHD IGZO ekrānu, Intel Core i7-5500U procesoru, 256 GB SSD RAID 0, 8 GB RAM – 1449 EUR.

Laptop_Acer_Aspire_R13

Saistītās tēmas: acerklēpjdatoriportatīvie datori

Izsaki savu viedokli