Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Brīdī kad Microsoft cenšas panākt, lai arvien vairāk ražotāji izstrādātu ierīces ar kompānijas jaunāko mobilo operētājsistēmu, atsevišķos gadījumos pat maksājot par to izveidi, Acer pārstāvis norādījis, ka Windows Phone nav gana populāra.

Acer viedtālruņu divīzijas viceprezidents Alens Burns norādījis, ka kompānija ir ieinteresēta viedtālruņu, kas apgādāti ar Microsoft mobilo operētājsistēmu, izstrādē. Tiesa, kaut arī Windows Phone pēc pārvaldītās tirgus daļas dotajā brīdī ieņem trešo vietu starp mobilajām operētājsistēmām, priekša palaižot vien Android un iOS, Acer uzskata, ka tā vienalga nav gana populāra.

Vadoties pēc viceprezidenta izteikumiem, kompānija daudz nopietnāk apsvērtu viedtālruņu apgādāšanu ar Windows Phone operētājsistēmu gadījumā, ja tā tirgus daļa Eiropā sasniegtu 15 procentus. Dotajā brīdī tā ir ap 10 procentu atzīmi.

Tiesa, tikmēr tādi ražotāji kā Sony un Samsung jau tagad strādā pie jauniem Windows Phone viedtālruņiem. Nav grūti atrast iemeslu šādai rīcībai – Microsoft mobilā operētājsistēma strauji attīstās, piemēram, pagājušā gada laikā tās tirgus daļa dubultojās.

Windows-Phone-8-redes-live-tiles-01-thumb-550xauto-94234

Saistītās tēmas: acerwindows phone

Izsaki savu viedokli