Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

ABT var lepoties ar to, ka ir viens no pirmajiem tūninga ateljē, kas piedāvā savu paketi jaunajam Volkswagen Scirocco, kura tirdzniecība tika uzsākta salīdzinoši nesen. Vāciešu kompānija ir sagatavojusi agresīvu virsbūves tūningu kurā ir iekļauts jauns priekšējais bamperis, liels jumta spoileris, ka arī daudzi citi uzlabojumi, kurus varat aplūkot attēlos.

Tāpat arī eksterjerā ir iekļauti 18 līdz 20 collu lietie diski. Pateicoties sporta amortizatoriem, Scirocco ir nolaists par 30 milimetriem zemāk. Šī eksterjera pakete ( ar 19 collu diskiem ) maksās no 5990 līdz 8300 ASV dolāriem un tās tirdzniecība tiks uzsākta 2009. gada janvārī.

Kā opcija ir pieejams arī ABT dzinēja komplekts, pateicoties kuram 1.4 litru TSI dzinēja jauda ir palielināta no 160 līdz 200 zirgspēkiem, savukārt 2 TSI litru motors iepriekšējo 200 zirgspēku vietā spēs attīstīt 240 zirgspēkus. Tāpat arī nav aizmirsts 2 litru TDI dzinējs, kurš iegūs papildus 30 zirgspēkus. Papildus šai jaudas paketei iespējams pasūtīt bremzes ar lielākiem diskiem.

Izsaki savu viedokli