Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

9.martā, svētdien, ar sacīksti Biķernieku trasē tiek uzsākta jau sestā rallija supersprinta sezona (pati  sacensība šajā standartauto disciplīnā norisinājās 2008.gada 1.maijā).

LAF SAK Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām 2014.gada kalendāru veidos 6 posmi, no kuriem 3 norisināsies Rīgā un pa vienam  – Smiltenē, Jelgavā un Jūrmalā.

PressRally12_02

Tāpat kā iepriekš,  arī šogad rallija supersprintā var startēt jebkurš, kura rīcībā ir automašīna ar pielaidi ceļu satiksmei un pie tam vēl  kļūt par Latvijas čempionu. Tas ir iespējams četrās standartauto ieskaites grupās: FWD 1600, 2WD, RWD, VAZ Historic Open, 4WD, 4WD+.

Savukārt dalībnieki, kuru rīcībā ir atbilstoši noteikumiem sagatavotas sporta automašīnas,  varēs cīnīties par Latvijas kausu Open 2WD un Open 4WD klasēs. Jaunieši, kas dzimuši 1996.gadā un vēlāk, sacentīsies speciālajā U 18 klasē. Kausa izcīņa notiks arī komandu ieskaitē.

Lai gan pirmās šīgada rallija supersprinta sacensības nosaukums „Ziema Biķerniekos”, iespējams, ne gluži atbildīs laika apstākļiem trasē 9.martā, tomēr tā būs ne mazāk interesanta kā ziemā.

Atgādinām, ka vēl tikai līdz 1.martam ir iespējams pieteikties sacensībai, maksājot dalības maksu EUR 50.  Ja dalībnieks reģistrējas pēc 1.marta, dalības maksa būs EUR 60.

Dalībnieku reģistrācija turpinās interneta vietnē www.4rati.lv sadaļā „Supersprints”,  turpat arī sacensību nolikums un jau pieteikušos dalībnieku saraksts. Pagaidām visvairāk pieteikumu saņemts  4 WD plus un RWD ieskaitēs.

Rallija supersprinta „Ziema Biķerniekos” organizatori saka paldies Biķernieku kompleksajai sporta bāzei par sadarbību un atbalstu.

Saistītās tēmas: automašīnaautosportsrallijs

Izsaki savu viedokli