Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen portāls BOOT.Lv jau rakstīja par kādu brīnumbērnu no Maķedinojas, kurš 8 gadu vecumā kļuva par jaunāko Microsoft sertificēto IT profesionāli. Šoreiz stāsts ir par 9 gadus vecu zēnu, kurš ir uzrakstījis Apple iPhone mobilajam tālrunim paredzētu programmu, kas ar Apple App Store starpniecību ir lejupielādēta jau vairāk kā 4000 reižu. Šī brīnumbērna vārds ir Lims Din Vens, un viņš dzīvo Singapūrā. Viņa radītās iPhone programmas nosaukums ir Doodle Kids, un programmu zēns ir radījis domājot par savām mākslinieciskajām māsām (viņam ir divas māsas, kuras ir attiecīgi 3 un 5 gadus vecas). Doodle Kids programmatūra ļauj lietotājam zīmēt dažādu krāsu un formu objektus, kā arī ar vienas rokas kustības (tālruņa pakratīšanas) palīdzību notīrīt objektus no ekrāna.

Lims Din Vens brīvi pārvalda sešas dažādas programmēšanas valodas, jo ar datoru viņš sāka strādāt jau divu gadu vecumā. Līdz šim zēns ir pabeidzis jau vairāk kā 20 dažādus programmēšanas projektus. Šobrīd singapūrietis strādā pie kādas spēles, kuras nosaukums būs Invader Wars, izveides. Arī minēto spēli Lims Din Vens cer jau tuvākajā laikā piedāvāt lejupielādēt Apple App Store lietotājiem.

Lima tēvs, kurš arī ir programmētājs un izstrādā iPhone aplikācijas, saka, ka viņam ar dēlu ir veselīga konkurence – katru vakaru viņi pārbauda savu statistiku App Store programmatūras veikalā, cenšoties viens otru pārspēt.


Kā pasargāt iPhone ekrānu un korpusu no skrāpējumiem?

Izsaki savu viedokli