Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar joni Rīgai tuvojas šī gada skaļākās un iespaidīgākās drifta sacensības Baltijā – Ziemeļeiropas (NEZ) PRO drifta čempionāts. 8. septembrī ātrajā Biķernieku trasē vairāk nekā 45 dalībnieki no septiņām valstīm sacentīsies par labākā Ziemeļeiropas drifta pilota titulu un 6000 eiro lielu balvu fondu.

Šobrīd septembrī notiekošajām sacensībām reģistrējušies jau 40 dalībnieki – uz starta stāsies labākie Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Norvēģijas, Lietuvas, Somijas un Zviedrijas drifteri. To starpā būs arī labākie Latvijas piloti kā Gvido Elksnis un Kristaps Blušs, par skatītāju favorītu kļuvušais Teemu Peltola ar 123. virsbūves Mersedes dīzeli universālu, kā arī daudzi vēl Latvijā neredzēti braucēji ar košiem un kūpošiem automobiļiem. Ar reģistrētajiem dalībniekiem, kuru skaits arvien pieaug, var iepazīties šeit – http://nezdrift.com/lv/participants/.

Ziemeļeiropas zonas (NEZ) PRO drifta čempionāts pagājušajā gadā Biķerniekos risinājās kā atsevišķas sacensības, tomēr uz šo gadu tas izvērties jau par divu posmu seriālu. Pirmais posms tika aizvadīts vasaras sākumā Norvēģijā, tādējādi Latvijā 8. septembrī notiks otrais un noslēdzošais NEZ čempionāta posms. Jāatzīmē, ka tas vienlaikus būs arī Lāčplēša alus Latvijas PRO drifta čempionāta ceturtais posms, kurā būs vērojamas saspringtas kopvērtējuma cīņas starp labākajiem Latvijas pilotiem.

NEZ PRO drifta čempionāta starts tiks dots sestdienā, 8. septembrī, plkst. 14:00. Sacensību organizatori ir padomājuši par sacensību pieejamību skatītājiem, tādēļ līdz 1. septembrim pirmās 500 biļetes varēs iegādāties vien par 5 latiem. Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv, Statoil DUS un visās Biļešu Servisa kasēs visā Latvijā.

Biļešu cenas:

  • Parastā biļete pieaugušajiem(Pirmās 500)- 5 Ls
  • Bērniem no 10 g.v. līdz 16 g.v. un pensionāriem- 3 Ls
  • Bērniem līdz 9.g.v. ieeja bez maksas
  • Invalīdiem ( uzrādot invaliditātes apliecību) ieeja bez maksas

Dalībnieku parka biļetes būs pieejamas sacensību dienā.

Vairāk informācijas par pasākumu www.nezdrift.com

Un protams, visa jaunākā informācija par un ap pasākumu

http://www.facebook.com/pages/NEZdrift/260580113970067?ref=hl

Sponsors Lāčplēsis un Midland Oil. Atbalsta: Fazer, R1, Red Bull, Oficiālais radio Capital FM, Oficiālais auto pārstāvis Inchcape BM AUTO, Ātruma Cilts, Optisports, Automazgātuve Genarts, prodrift.lv BMWpower.lvbalticrace.lv, ss.lv, informatīvais uzziņu dienests 1188, www.decalfx.lv, Black Daddy klubs, Degviela, Crocs, Tipogrāfija Poligrama, sportacentrs.lv LNT, Vējstikli, Tavs Auto, City Fitness, Peltor, Tomo Hotel, B/N Kurši un Apsardze „BERKUTS”.

Saistītās tēmas: autosportsdriftsRīga

Izsaki savu viedokli