Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Atzīmējot Lattelecom Interaktīvās TV sesto gada dienu, klientiem pieejams vēl plašāks skaits to TV kanālu, kuri nodrošina papildiespējas – TV ieraksta funkcija 39 kanāliem, savukārt TV arhīvs 23 kanāliem, tai skaitā TV3, 3+ un TV6.

Kā liecina Lattelecom Interaktīvās TV lietotāju dati, vairāk kā puses – 53% klientu izmanto kādu no papildfunkcijām. Martā populārākā ir bijusi TV ieraksta funkcija, kuru lietojuši 35% klientu, 33%  -TV arhīva iespēju, savukārt 32% izmantojuši funkciju Uz raidījuma sākuma.

„Atzīmējot Lattelecom Interaktīvās televīzijas sesto gadadienu esam gandarīti, ka Lattelecom ienākot televīzijas tirgū salīdzinoši vēlu, šo gadu laikā mums ir izdevies izveidot unikālu televīziju, kas nodrošina ne tikai virkni ērtu skatīšanās iespēju klientiem, bet arī ekrāna izvēles iespēju, izvēloties kādu no 4 ekrāniem – televizoru, datoru, planšetdatoru vai viedtālruni”, akcentē Inga Alika, Lattelecom Televīzijas biznesa daļas vadītāja.

No šodienas visiem Lattelecom Interaktīvās TV klientiem būs pieejams TV arhīvs kanālos TV3, 3+ un TV6 kanāla pašu ražotajam saturam, kā arī atsevišķām filmām un raidījumiem, ar kuriem kanāls ir panācis vienošanos ar satura piegādātājiem.

Šobrīd šiem kanāliem ir pieejamas šādas TV iespējas:

•           TV 3:  TV arhīvs, Pauze, TV ieraksti, Valodu izvēle.

•           3+ :TV arhīvs, Pauze, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Valodu izvēle.

•           TV 6 : TV arhīvs, Pauze, TV ieraksti, Uz raidījuma sākumu, Valodu izvēle.

Turpinot attīstīt Lattelecom Interaktīvās TV funkcionalitāti, šobrīd ir būtiski palielināts to kanālu skaits, kuros pieejams TV arhīvs – no līdz šim ierastajiem 6 kanāliem, arhīva iespēja tiek nodrošināta 23 kanāliem, TV ieraksta funkcija ir 39 kanāliem, savukārt, funkcija Uz raidījuma sākuma iespējama 24 kanāliem.

 

Saistītās tēmas: televīzija

Izsaki savu viedokli