Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

EA Games ir darījuši zināmu, ka trešā daļa stratēģiju seriālā “Red Alert”, kura centrālā tēma ir alternatīvs vēstures ritējums, kurā PSRS spēki iebrūk ASV, iznāks oktobra beigās. “Command & Conquer: Red Alert 3” vispirms būs pieejams uz personālajiem datoriem. Cietajos diskos to ierakstīt varēsim jau sākot ar 31. oktobri. Turpretī nedaudz vēlāk – 14. novembrī – komunisti ar kodolieročiem nomētās Balto namu uz Xbox 360.

“Red Alert 3” tiks veidots uz “Tiberium Wars” spēles dzinēja un turpinās veterāniem zināmo stāstu: Alberts Einšteins atklāj laika mašīnu, dodas atpakaļ laikā un nogalina Hitleru, tādējādi novēršot Otrā pasaules kara izcelšanos. Diemžēl sirmais austrietis aizmirst, ka nacistiskā Vācija ir vienīgais drošības līdzeklis, lai Eiropas virzienā neizplestos austrumu sarkanais lācis. Iet gadi, PSRS ņemas spēkā un sāk globālu konfliktu ar ASV un Lecošās saules impēriju a.k.a japāņiem.

Lai arī šo seriāla daļu neizstrādā izformētā Westwood Studios, Electronic Arts iekšējā nodaļa ir apņēmības pilna izpatikt faniem. Tik ļoti, ka bez būtiskām izmaiņām tiks atstāts ne tikai interfeiss, bet arī atmosfēras radīšanai mūziku komponēt ir pieaicināts oriģinālo hītu komponists Frenks Klepaki.

Izsaki savu viedokli