Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Neskatoties uz faktu, ka ziema šogad nelutina ar ziemai atbilstošiem laika apstākļiem, KTSK rīkotais Wurth Ziemas Kauss iesāksies kā paredzēts, tradicionālajā laikā – Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, Kandavā.

Kandavas trase ar Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma labvēlību ir tikpat tradicionāla kā posms Otrajos Ziemassvētkos, taču kā jau katru gadu organizatori rūpējas par konfigurācijas daudzveidību. Dalībniekiem būs jāaizvada trīs vai četri braucieni, startējot pēc starta pulksteņa norādīta intervāla. Sacensības norisināsies ātruma posma formātā.

MS_26124452_960

Reģistrācija sacensībām norisinās kausa mājaslapā: www.motorsport.lv. Kausa organizatori aicina pieteikšanos veikt savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Sacensību rītā dalībniekiem būs jāveic reģistrācijas apstiprināšana. Organizatori piedāvā ieskatu svarīgām kausa pārmaiņām:

  1. Samazināta dalības summa

Pateicoties biedrības atbalstītājiem, šogad izdevies samazināt dalības summu kausa dalībniekiem. Dalība Kausa posma vienā klasē ir 25 EUR, savukārt, ja dalībnieks startē divās klasēs, dalība otrajā ieskaites klasē būs 15 EUR.

  1. Pirelli Challenge konkurss

Sadarbībā ar PKP.LV šogad izveidots Pirelli Challange. Šīs papildu ieskaites ietvaros, dalībniekiem ir iespēja iegādāties Pirelli riepas ar ievērojamu atlaidi un, nopērkot šīs riepas, cīnīties par aptuveni 1000 EUR lielu balvu fondu no PKP.LV.

Sīkāka informācija par WURTH Ziemas Kausa Pirelli Challange meklējama kausa mājaslapā.

  1. Junioru klases jaunumi un sadarbība ar BMP.LV

Wurth Ziemas Kausa viens no mērķiem ir aizpildīt pakāpienu starp pirmajiem soļiem autosportā un lielo autosportu. Wurth Ziemas Kauss vienmēr bijis domāts kā platforma amatieriem un jauniešiem, lai pilnveidotu savas braukšanas prasmes un attīstītos. Līdzvērtīgi mērķi vienmēr vadījuši BMP.LV komandu, līdz ar to šogad uzsākta sadarbība ar mērķi veicināt Junioru izaugsmes iespējas. Šobrīd notiek darbs pie plāna, kādā veidā Junioru klases ietvaros radīt platformu, kurā trenēties un labākajiem iegūt iespējas veikt nākamos soļus autosportā. Junioru klasē šogad paredzētas specbalvas no visiem kausa atbalstītājiem, tostarp arī no BMP.LV. Vairāk jaunumu par šo aktivitāti būs pieejami kausa mājaslapā jau drīzumā.

Pirmā posma norises apraksts

Pirmais posms, 26. decembris, 2015.gads, „Kandava” – „Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma” auto apmācību poligona teritorijā.

Plkst. 8.00 – 9.50 – ierašanās trasē, reģistrācija, tehniskā komisija iepazīšanās ar trasi;

Plkst. 9.50 – dalībnieku sapulce;

Plkst. 10.10 – sacensību starts;

Plkst. 17.00 – apbalvošana.

Posma nolikums atrodams www.motorsport.lv sadaļā – Dokumenti.

Wurth Ziemas Kausa kalendārs:

Datumi:

1.posms – 26.12.2015.

2.posms – 09.01.2016.

3.posms – 23.01.2016.

4.posms – 14.02.2016.

5.posms – 27.02.2016. (vai 20.02.2016.)

Izsaki savu viedokli