Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kompānija MTG, kurai pieder TV3 un LNT televīzijas kanāli šodien pieņēmusi lēmumu no nākamā gada raidīt tos tikai maksas platformās.

Par pamatu šāda lēmuma pieņemšanai MTG min nestabilo situāciju nozarē, lēnu reklāmas tirgus atgūšanos pēc 2008. gada krīzes, stingrākus noteikumus politiskās reklāmas jomā, kā arī virkni citus. Kompānija uzskata, ka, pateicoties maksas apraidei, spēs darboties krietni prognozējamākos apstākļos.

Komentējot kanālu auditorijas skaita izmaiņas, MTG pārstāvji norāda, ka īstermiņā tas varētu samazināties, taču ilgtermiņā šīs svārstības nebūs būtiskas. Paralēli abi kanāli plāno palielināt investīcijas vietējā satura attīstībā, kā arī turpināt nodrošināt kvalitatīvu ārzemju saturu. Tiek ziņots, ka maksas apraide ļaus palielināt pašmāju satura īpatsvaru pat par vienu trešdaļu.

Tiem bezmaksas apraides skatītājiem, kuri arī pēc 2014. gada 1. janvāra vēlēsies turpināt skatīties TV3 un LNT kanālus kompānija iesaka jau laicīgi izvēlēties pieejamāko maksas TV pakalpojumu nodrošinātāju.

MTG norāda, ka tiešā veidā šīs izmaiņas skars tikai 6 līdz 7 procentus televīzijas skatītāju – tos, kuri šobrīd TV vēro bezmaksas apraidē. Pēc TV3 un LNT aiziešanas no bezmaksas apraides šiem skatītājiem paliks pieejami vien LTV1 un LTV7 kanāli, kam attiecīgi vajadzētu nodrošināt auditorijas pieaugumu Latvijas Televīzijai.

tv3_lnt

Saistītās tēmas: televīzija

Izsaki savu viedokli