Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ženēvas auto izstādē tiks prezentēti ļoti daudzi jauni un atjaunināti modeļi, un starp tiem būs arī Seat Ibiza. Spāņu ražotājs savam mazauto atjauninās vizuālo tēlu, kā arī apveltīs ar jauniem dzinējiem. Tirdzniecībā uzlabotais Ibiza nonāks neilgi pēc izstādes, tas ir šī gada pavasarī.

2012. gada modelis iegūs dinamiskāku ārieni, kas ietvers jaunu dekoratīvo radiatora režģi, izmainītu bamperi ar jauna dizaina miglas lukturiem un agresīvāka rakstura priekšējos lukturus. Lukturiem par papildus samaksu būs pieejama bi-ksenona opcija un dienas gaitas diožu lukturi. Diodes būs pieejamas arī aizmugurējiem lukturiem, tāpat pircējiem tiks piedāvāti jauna izskata vieglmetāla diski.

Dzinēju gammā jaunums būs 1,2 litru TSI Ecomotive dzinējs ar 105 Zs un 175 Nm, kas ar Start-stop sistēmas palīdzību vidēji patērēs vien 4,9 litrus uz 100 kilometriem. Jauns arī 1,2 litru TDI Ecomotive dīzeļdzinējs, kas attīstīs 75 Zs un 180 Nm, un vidēji patērēs 3,4 litrus. Jaudīgais 150 zirgspēku 1,4 litru TSI benzīna agregāts turpmāk būs pieejams ne vien hečbeka versijām, bet arī universālam.

Saistītās tēmas: Seatseat ibiza

Izsaki savu viedokli