Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau iepriekš informējām BOOT.Lv auto sadaļas lasītājus par gaidāmo Audi A4 Allroad. Beidzot autokoncerna pārstāvji ir publicējuši automašīnas oficiālos fotoattēlus, kā arī tehniskos parametrus.

Automašīna ir veidota kā krosovera versija visiem labi zināmajam A4 Avant. Jaunākais Audi lolojums būs pieejams ar vienu benzīna un diviem dīzeļdzinējiem. Eiropas tirgū spēkrats nonāks šī vasaras sākumā un bāzes modeļa cena būs 37 tūkstoši eiro.

2 litru TFSI benzīna dzinējs spēj attīstīt 211 zirgspēkus un 350 ņūtonmetrus griezes momenta. Šis dzinējs ir savienots ar Audi S-Tronnic pusautomātisko ātrumkārbu. Līdz 100 kilometriem stundā automašīna spēj ieskrieties 6.9 sekundēs, savukārt maksimālais braukšanas ātrums ir 230 kilometri stundā. Degvielas patēriņš – 8.1 litrs uz 100 kilometriem.

Četru cilindru 2 litru TDI dīzelis spēj attīstīt 170 zirgspēkus un tas ir savienots ar sešu pakāpju manuālo ātrumkārbu. Ar šādu dzinēju aprīkots Audi A4 Allroad līdz 100 kilometriem stundā ieskriesies 8.9 sekundēs, savukārt maksimālais braukšanas ātrums būs 213 kilometri stundā. Vidējais degvielas patēriņš – 6.4 litru uz 100 kilometriem.

Jaudīgais 3 litru TDI V6 dīzelis attīsta 240 zirgspēkus. Ar šādu dzinēju aprīkotais spēkrats būs pieejams ar pusautomātisko ātrumkārbu, līdz 100 kilometriem stundā ieskriesies 6.4 sekundēs. Maksimālais braukšanas ātrums – 236 kilometri stundā, degvielas patēriņš – 7.1 litrs uz 100 kilometriem.

Oficiālā spēkratu prezentācija gaidāma martā, Ženēvas auto šova ietvaros.

Izsaki savu viedokli