Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Vācu tūninga ateljē Brabus, kas nodarbojas ar Mercedes-Benz automašīnu pārveidošanu prezentējusi savu jaunāko lolojumu – tūninga paketi nesen prezentētajam 2009. gada GLK parketniekam. Paketē ir iekļauti jaudīgāki dzinēji, pārveidots eksterjers, jauni diski, modificēta amortizācijas sistēma, kā arī daži interjera uzlabojumi.

GLK 350 V6 benzīna dzinējs pateicoties Brabus veiktajiem uzlabojumiem spēj attīstīt 287 zirgspēkus, tas ir par 15 zirgiem vairāk nekā oriģinālajam sērijveida spēkratam. Taču, ja ar to šķiet par maz, tad Brabus inženieri ir izstrādājuši dzinēju, kurš spēj attīstīt 332 zirgspēkus. Ar šādu motoru GLK 350 spēj ieskrieties līdz 100 kilometriem stundā 6.2 sekundēs. Maksimālais griezes moments – 420 ņūtonmetri tiek sasniegrs pie 4200 apgriezieniem, savukārt maksimālais braukšanas ātrums ir 250 kilometri stundā.

Tiem kas dod priekšroku dīzeļdzinējiem, Brabus piedāvā uzlaboto GLK 320 CDI, kurš ir ieguvis papildus 48 zirgspēkus, kā arī attīsta 590 ņūtonmetrus maksimālā griezes momenta. Pateicoties šim uzlabojumam spēkrats spēj attīstīt 272 zirgspēkus. Brabus GLK 320 CDI līdz 100 kilometriem stundā spēj ieskrieties 6.9 sekundēs, maksimālais braukšanas ātrums ir 228 kilometri stundā. Komplektā ar jaudas uzlabojumiem ir iekļauta modificēta amortizācijas sistēma, ar kuras palīdzību spēkrats ir nolaists par 35 milimetriem tuvāk zemei.

No vizuālajiem uzlabojumiem jāpiemin pārveidotie lukturi, ar LED apgaismojumu aprīkotās jumta sliedes. Automašīnas pircējs var izvēlēties lieto disku izmēru – sākot no 17 līdz pat 21 collai. Kā opcijas ir pieejami dažāda veida sporta stūres rati, koka vai arī oglekļa šķiedras interjera apdare, 7 collu LCD ekrāni, kā arī DVD atskaņotājs.

Izsaki savu viedokli