Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ar prieku varam paziņot, ka 2. aprīlī – Rīgā, norisināsies kārtējais LAN turnīrs FIFA 16 disciplīnā, kura balvu fonds sastādīs €375.  Tomēr šoreiz turnīrs krietni atšķirsies no iepriekš rīkotā. Lieta sekojoša – priekšroka reģistrācijā uz turnīru tiek dota cilvēkiem, kuri nepiedalījās iepriekšējā turnīrā no Optibet

Līdz 30. martam (ieskaitot) apstiprināto spēlētāju sarakstā uzrādīsies tikai tie spēlētāji, kuri nav piedalījušies iepriekšējā Optibet turnīrā. Pārējie spēlētāji arī var reģistrēties turnīram, taču viņi nonāk ‘gaidīšanas sarakstā’. Pēdējā reģistrācijas dienā (1. aprīlī) visi spēlētāji no ‘gaidīšanas saraksta’ nonāks apstiprināto spēlētāju sarakstā tikai tajā gadījumā, ja būs vēl brīvas vietas turnīrā.

Turnīrs notiks ar Optibet un 4games.lv atbalstu .

Šoreiz sacensības notiks Rīgas sporta bārā Optibet Sporta Bārs “Barona 108” , kas atrodas Kr. Barona ielā 108. Tāpat kā iepriekš, sacensības notiks uz četrām PlayStation 4 spēļu konsolēm. Dienu pirms turnīra sākuma notiks dalībnieku izloze, pateicoties kurai visi spēlētāji zinās precīzu maču sākuma laikus savās grupās. Par vēl vienu patīkamu ziņu kļūs tas, ka turnīra norises laikā priekš visiem dalībniekiem un viesiem uz visu ĒDIENKARTI būs 15% atlaide. Taču spēlētāji, kuri atnāks mīļāko komandu formas tērpos (kreklos, atribūtikā), dāvanā saņems jebkuru bezalkoholisko dzērienu no bāra!

Turklāt, sacensību laikā visus dalībniekus un viesus izklaidēs labi pazīstams Latvijas šovmens Sergejs soboleff Soboļevs. Kas attiecas uz balvu fondu.. – labākie turnīra spēlētāji saņems Optibet un 4games.lv veikala dāvanu kartes €375 apmērā!

! Nianses un informācija, kas attiecas uz reģistrāciju turnīrā !

Pirmkārt, piedalīšanās turnīrā ir gandrīz bezmaksas. Kāpēc gandrīz? Lieta tāda, ka turnīram tiks pielaisti spēlētāji, kuri ir reģistrējušies Optibet mājaslapā šajā saitē, kā arī ir veikuši jebkādu depozītu summā no €5 ar bonusa kodu SKILLZ.

Otrkārt, tāds reģistrācijas process nozīmē to, ka piedalīties LAN-turnīrā varēs spēlētāji, kuri nav jaunāki par 18 gadiem.

 TURNĪRA FORMĀTS UN NOTEIKUMI

  • Reģistrācijas maksa: depozīts no €5 savā Optibet kontā

  • Maksimālais spēlētāju skaits: 40

  • Sistēma: grupas + playoff single elimination (best-of-3)

  • Norises laiks: 10:00 – 21:00*

– katrs spēlētājs izspēlēs vismaz 4 mačus

Spēles iestatījumi:

  • Traumas: izslēgtas

Balvu fonds:

  • 1.vieta – dāvanu karte no 4games.lv €100 + dāvanu karte no Optibet €50

  • 2.vieta – dāvanu karte no 4games.lv €50 + dāvanu karte no Optibet €50

  • 3.vieta – dāvanu karte no 4games.lv €25 + dāvanu karte no Optibet €50

  • 4.vieta – dāvanu karte no 4games.lv €25 + dāvanu karte no Optibet €25 

SVARĪGI: Dalība turnīrā ir ierobežota ar 40 spēlētājiem. Visos iepriekšējos FIFA 16 LAN-turnīros nebija palikušas brīvas vietas un daži, kuri vēlējās piedalīties palika “aiz borta”. Tāpēc lūdzam Jūs neatlikt reģistrāciju turnīram uz pēdējo dienu, tā kā pārējie dalībnieki to var izdarīt ātrāk par Jums.

Gaidām Jūs 2.aprīli Rīgas sporta bārā Optibet Sporta Bārs “Barona 108” , kas atrodas Kr. Barona ielā 108. Šalles, T-krekli un cita mīļāko komandu atribūtika tiek sveicināta!

APSTRIPRINĀTO DALĪBNIEKU SARAKSTS (atjaunots 18.03 22:00)

1.  James

2.  kvit

3.  Kluivert

GAIDĪŠANAS SARAKSTS

1.  im4gine

2.  artyr

3.  slepoglaz

4.  iamkirja93

5.  rs17

6.  Ruc

Izsaki savu viedokli