Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

No tā brīža, kad norisinājās pēdējais FIFA 15 LAN turnīrs Baltijā, ir pagājuši gandrīz 2 mēneši – un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks jaunām sacensībām – 4games.lv Razer FIFA 15 LAN Party! Šoreiz turnīrs norisināsies pateicoties Latvijas geimeru interneta veikalam www.4games.lv un kompānijai Razer.

Turnīrs norisināsies 19. aprīlī. Turnīra norises vieta – ūdenspīpju bārs Nargilia Lounge & Dining (Aleksandra Čaka iela 38, Rīga), kura darbinieki atkal mūs solās iepriecināt ar savu jauko un omulīgo atmosfēru norises vietā. Spēlētāju ērtības labad turnīrs norisināsies ar 2 Xbox 360 spēļu konsoļu palīdzību.

Informācija par turnīru:

– Reģistrācijas maksa: €10
– Maksimālais dalībnieku skaits: 32
– Turnīra sistēma: grupas + play-off Single Elimination (Best-Of-Three)
– Grupu etaps: 18. aprīlis (sestdiena) 10:00 – 17:30
– Play-off: 19. aprīlis (svētdiena) 10:00 – 17:00

Spēles iestatījumi:
– Traumas: atslēgtas
– Puslaika garums: 6 minūtes

Balvu fonds:

1.vieta – €100 + Razer Kraken Gaming Headset for Xbox One + bezmaksas ūdenspīpe no Nargilia
2.vieta – €50 + Razer Sabertooth Elite Gaming Controller Xbox 360 + bezmaksas ūdenspīpe no Nargilia
3.vieta – €50 + Razer Ferox – Mobile Gaming & Music Speakers + bezmaksas ūdenspīpe no Nargilia
4.vieta – Razer Ferox – Mobile Gaming & Music Speakers

Vēl bez augstāk minētajām balvām, turnīra administrācija izvēlēsies vienu no turnīra dalībniekiem, kurš savā īpašumā saņems balvas no turnīra atbalstītājiem. Bez tā, veikals www.4games.lv un kompānija Razer ir sagatavojuši arī piemiņas balvas turnīra viesiem, tāpēc droši ņemiet līdzi savus draugus un fanus, jo viņiem būs iespēja ne tikai gūt neaizmirstamas emocijas, bet arī iegūt kādu vērtīgu balvu!

Potenciālajiem dalībniekiem kā jau ierasts – jāaizpilda un jānosūta zemāk redzamā reģistrācijas anketa uz e-pastu dragua@skillz.lv līdz 16. aprīlim(ieskaitot), tēmas nosaukumā norādot šo – “FIFA15 LAN #4“.

1. Valsts (Latvija, Lietuva,  Igaunija)
2. Spēles pseidonīms
3. Telefona numurs, Skype, E-pasts

Pēc šī e-pasta saņemšanas mēs atbildes vēstulē Jums nosūtīsim rekvizītus, lai apmaksatu turnīra dalības maksu.

SVARĪGIJūsu dalība turnīrā būs 100% apstiprināta tikai pēc dalības maksas veikšanas, tāpēc ļoti lūdzam Jūs neatlikt apmaksu uz pēdējo brīdi, jo citi spēlētāji to var paspēt izdarīt vēl pirms jums.

Starp citu, Nargilia Lounge & Dining saimnieki turnīra dalībniekiem un viesiem ir sagatavojuši akciju – pērc divus alus kausus un trešo saņem par brīvu! Gaidām Jūs 19. aprīlī! Cepures, šalles un visu citu atribūtiku droši ņemiet līdz! Būs jautri!

Izsaki savu viedokli