Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kamēr daļa ražotāju savus viedtālruņu saimes flagmaņus aprīko ar vismaz 32 gigabaitu atmiņu, Apple arī savus jaunākos, iPhone 6S viedtālruņus bāzes modelī piedāvā ar 16 gigabaitu atmiņu.

Jaunais iPhone ir aprīkots ar 3D touch (jeb force touch) displeju, jaunu procesoru un 12 megapikseļu aizmugurē novietoto kameru, kas spēj uzņemt 4K video. Jau teorētiski šķiet, ka 16 gigabaitu atmiņa (no kuras lietotājam reāli pieejami 12GB) un 4K video īsti neiet kopā.

Screen Shot 2015-09-14 at 16.38.53

Vidēji viena minūte 4K video aizņems 375 megabaitus atmiņas, tātad, pieņemot, ka esam gatavi visu lietotājam pieejamo atmiņu ziedot uzņemto video glabāšanai, mūsu jaunajā iPhone ietilps vien nedaudz vairāk par 30 minūtēm ar pašas ierīces kameru uzņemto video.

Ko no tā varam secināt? Pirmkārt, ir vērts padomāts vai ir kāda jēga uzņemt 4K video, ja vien tev nav pieejams displejs uz kā to atskaņot, otrkārt, ja aktīvi izmanto viedtālruni kā videokameru un vēlies to darīt augstākajā izšķirtspējā, tad noteikti ir vērts iegādāties iPhone ar iespējami lielāku iebūvēto atmiņu.

Izsaki savu viedokli