Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Mūsdienās lidmašīnas uzskata par vienu no drošākajiem transporta līdzekļiem. Tās tiek izmantotas gan pasažieru pārvadāšanai, gan kravu pārvadāšanai, gan arī militārajām vajadzībām. Taču arī “drošākajiem transporta līdzekļiem” mēdz gadīties ķibeles. Un šoreiz šī ķibele ASV gaisa spēkiem ir izmaksājusi sasodīti lielu summu – 1.2 miljardus dolāru. Par katastrofu šoreiz šo atgadījumu nesauksim, jo visi ir sveiki un veseli un ASV “maciņam” zaudētā naudas summa lielus zaudējumus neradīs.


B-2 bumbvedējs

B-2 bumbvedējs, iespējams, lieliskākais un skaistākais aviācijas izgudrojums, pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē ir avarējis. Šādas lidmašīnas ir izveidotas tikai 21 eksemplārā, nu ir palikuši tikai 20. Tā ietriecās zemē nezināmu iemeslu dēļ, neilgi pēc pacelšanās no Andersenas gaisa spēku bāzes Guamā, ASV. Jāpiebilst, ka abi piloti ir veiksmīgi katapultējušies. Avārijas brīdi nevienam nav izdevies iemūžināt, tomēr varam jums piedāvāt noskatīties video, kurā redzamais dūmu mākonis pēc avārijas ir visai iespaidīgs:


Lidaparāts ir speciāli ražots ASV militārajiem gaisa spēkiem un tajā iespējams pārvadāt arī kodolieročus. Lidaparāta projekts aizsācies jau deviņdesmitajos gados un tas bija pamatakmens ASV militāro spēku modernizēšanai.

Izsaki savu viedokli