Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc pagājušā gada pārpildītās un augstu vērtētās TechCrunch konferences, jau otro gadu vērsim durvis tehnoloģiju un jaundibināto uzņēmumu (startup) pārstāvjiem. Pieredzējuši uzņēmēji, pārdrošas jauno uzņēmēju idejas un vakara noslēgums ar TechHub Riga jubilejas svinībām un garšīgu Latvijas alu – tie ir iespaidi, kas šo konferenci padarīs patiešām neaizmirstamu.

Pasaulē zināmie Ben Holmes (Index Ventures investors), Andreas Ehn (Wrapp un bij. Spotify tehniskais direktors) un Roy Vella (bijušais Paypal mobilo maksājumu vadītājs Eiropā un daudzu Eiropas banku padomdevējs) ir tikai daļa no uzaicinātajiem viesiem, kas dalīsies savā uzņēmējdarbības pieredzē un pieveiktajos izaicinājumos. Pilnu runātāju un diskusiju vadītāju sarakstu var aplūkot šeit.

Nesen šim sarakstam pievienojies arī Rhett Weiss, Cornell uzņēmējdarbības un inovāciju institūta izpilddirektors. Un vakar apstiprināts Jim Brikman – īpašais viesis no viena no Silīcija ielejas interneta gigantiem, inkubatoru un ‘hackaton’ programmu vadītājs LinkedIn.

Tikai 5 izvēlētajiem jaundibināto uzņēmumu finālistiem būs iespēja savu biznesa ideju “pičot” zālē esošajiem skatītājiem – potenciālajiem sadarbības partneriem un investoriem, kā arī prezentēt demo stendā. Šādu izdevību nav iespējams iegādāties par naudu, tomēr arī Tu vari pieteikt savu startup ideju pieteikuma formā.

Konferences dienas noslēgumā par labi pavadītu laiku kopā ar citiem aizraujošiem uzņēmējiem un domubiedriem rūpēsies oficiālais konferences alus sponsors FMS.

Līdz 18. janvārim iespējams iegādāties “early-birds” biļetes uz TechChill par īpaši zemām cenām. Nepalaid garām šo tehnoloģiju jomas pasākumu, kas atved pasaules zināšanas tuvāk mājām!

6A8094179CFB8FAA82F4A9B53B7DAC5CE4DBA356A6504BCBE3

Izsaki savu viedokli