Aktuāls

Uzziņu dienests 1188 ir izveidojis jaunu uzziņu sadaļu 1188.lv mājas lapā – Ziemassvētku info centrs, kurā tiek apkopota visplašākā informācija par Ziemassvētku pasākumiem un koncertiem, svētku dievkalpojumiem un teātru izrādēm, kā arī Ziemassvētku tirdziņiem un eglīšu tirdzniecības vietām.  Jau šobrīd Ziemassvētku info centrā ir apkopoti 417 pasākumi, un datu bāze pastāvīgi tiek papildināta.

1188.lv Ziemassvētku info centrā būs atrodams arī plašs tautasdziesmu, ticējumu un tradīciju krājums par Ziemassvētkiem un Vecgada nakti.

Tuvojoties gadu mijai, arvien biežāk visapkārt dzirdami jautājumi – ko darīsi Ziemassvētkos, kur sagaidīsi Jauno gadu, vai arī kur sameklēt kādu jauku dzejolīti, ko noskaitīt pie eglītes. Tagad tas viss būs ērti atrodams vienviet  – 1188.lv Ziemassvētku info centrā vai piezvanot 1188 rūķiem.

Uzziņu dienesta 1188 rūķi ir gatavi ziņot arī par aktualitātēm Latvijas slēpošanas trasēs –  to darba laikiem, pacēlāju cenām un inventāra nomas iespējām, u.c. Savukārt 1188.lv interaktīvajā kartē ikviens var aplūkot sev interesējošo Latvijas slēpošanas trasi vai slidotavu.

Saistītās tēmas: uzziņu dienestiziemassvētki

Izsaki savu viedokli