Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gatavojaties doties ģimenes ceļojumā ar personīgo auto? Ja jā, tad pārliecinieties, ka esat nodrošinājušies pret visu, kas vien ceļojuma laikā var gadīties, ņemot līdzi turpinājumā uzskaitītās lietas.

polise247_1

1. Instrumentu komplekts

Vienalga, vai tas ir jūsu pašu izveidots instrumentu komplekts vai veikalā pirkt komplekts, tas ir viens no galvenajiem priekšmetiem, kam vajadzētu būt ikvienā automašīnā. Protams, ir svarīgi ne vien nodrošināties ar šādu komplektu, bet arī zināt, kā to pielietot. Ja jūsu mehāniķa prasmes nav gana labas, gan jau atradīsies kāds garāmgājējs, kas zinās, kā rīkoties ar šo instrumentu komplektu un kā atrisināt radušos problēmu.

2. Labs kabatas lukturītis

Ikvienam autovadītājam vajadzētu turēt savā automašīnā kabatas lukturīti. Tas var noderēt visneiedomājamākajās situācijās, sākot ar cauras riepas nomaiņu tumsā un beidzot ar saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu krēslas stundās, ko pieprasa OCTA Auto apdrošināšana. Atcerieties, ka ir jāpaņem ne vien kabatas lukturītis, bet arī rezerves baterijas tā darbināšanai.

3. Ēdiens un uzkodas

Tiesa, ēdiena pagatavošana mājās var prasīt nedaudz papildus laika, bet tas vienmēr ir gan lētāks, gan veselīgāks nekā tas ēdiens, ko var nopirkt pa ceļam kādā ieskrietuvē. Nodrošinoties ar ēdienu un uzkodām, jums nav izmisīgi jāmeklē kādus benzīntankus, veikalus vai kafejnīcas un jāietur neplānotas ēšanas pauzes ik pēc pārdesmit kilometriem. Apsveriet domu par ledus somas vai mini ledusskapja iegādi automašīnā, kas nodrošinās, lai līdzpaņemtais ēdiens tik ātri nesabojātos.

4. Automašīnas lādētājs

Šie automašīnas lādētāji, kas ir pieejami ar dažnedažādām izejām, ir lieliski portatīvo datoru, mobilo telefonu, MP3 atskaņotāju, spēļu konsoļu, kā arī citu elektronisko ierīču lādēšanai. Šie lādētāji darbojas, līdzstrāvu pārveidojot par maiņstrāvu, ļaujot lietot elektroniskās ierīces pat atrodoties ceļā.

5. Izklaides

Gari pārbraucieni var būt īpaši nogurdinošie aizmugurē sēdošajiem, mazajiem pasažieriem. Lai izvairītos no niķošanās un nenorimstošajiem jautājumiem par to “vai mēs jau esam klāt?”, ir svarīgi nodrošināties ar dažādām izklaides iespējām. Paņemiet līdzi, piemēram, grāmatas, rotaļlietas, mūzikas atskaņotāju, planšetdatoru, mobilo telefonu, spēļu konsoli u.tml. lietas, ar kurām bērni var stundām ilgi darboties un izklaidēties.

6. Papildus drēbes

Papildus drēbes var noderēt situācijām, kad jūsu bērni novārtās peļķē vai dubļos. Tāpat tās var noderēt lietainam laikam, kad lietussargs ir aizmirsies mājās. Rēķinieties arī ar to, ka jūsu bērnu kurpes var saplīst vai gluži vienkārši kaut kur pazust. Papildus drēbju un apavu paņemšana nekad nenāk par ļaunu un vienmēr rada sirdsmieru.

7. Mitrās salvetes, roku dezinfekcijas līdzekļi un papīra dvieļi

Mitro salvešu, papīra dvieļu un roku dezinfekcijas līdzekļu esamība jūsu automašīnā ir tik pat svarīga kā degviela jūsu automobilī. Tas ir viss, kas jums ir vajadzīgs, lai ne vien jūsu bērnu rokas un sejas būtu tīras, bet arī jūsu auto panelis, stūre un glāžu turētājs.

8. Spilveni un segas

Pāris ērti spilveni un siltas segas var lieliski noderēt tad, kad jūsu bērniem nāk miegs. Turklāt, segai ir vairāki pielietojumi – ar to var gan apklāt aizmugurējos sēdekļus, lai to nenotraipītu slapjie un dubļainie pasažieri vai pat mājdzīvnieki, ar to var apsegties un sasildīties aukstās naktīs, kā arī to var izmantot kā brīdinājuma karogu citu satiksmes dalībnieku brīdināšanai, atgadoties kaut kam nelāgam.

9. Pirmās palīdzības aptieciņa

Mēs nekad nevaram zināt, kad mums būs kādam jāsniedz palīdzība, tādēļ ir ieteicams nodrošināties ar dažāda izmēra plāksteriem un spirta vatītēm dažādu griezumu vai skrāpējumu dezinfekcijai. Tāpat vajadzētu paņemt līdzi arī medikamentus izplatītāko veselības problēmu novēršanai, piemēram, galvassāpju, nelabuma un alerģiju novēršanai. Neaizmirstiet turēt šo aptieciņu tur, kur tā nav pieejama jūsu bērniem. Aptieciņa, gluži tāpat KASKO apdrošināšana, rada sirdsmieru, jo jūs zināt, ka, atgadoties kaut kam nelāgam, jums ir uz ko paļauties.

10. Veļas grozs pārtikai

Vai arī jūs esat noguruši no neskaitāmu iepirkumu maisu nešanas uz automašīnu? Ja jūsu automašīna ir gana ietilpīga, pārtikas nešanai un glabāšanai jums var lieti noderēt veļas grozs. Izmantojot veļas grozu, jūs varat ne vien atgriezt savos pirkstos asinsriti, bet arī noglabāt vienuviet bērnu rotaļlietas, ja tas netiek pielietots pārtikai.

Izsaki savu viedokli