Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

ZTE ir oficiāli laidis klajā Nubia X6 viedtālruni. Kā jau tika paredzēts, izstrādājums nav apgādāts ar 75 MP kameru. Tas gan nenozīmē, ka ZTE jaunākais flagmanis ir atstāts pabērna lomā un nespēj cīnīties ar konkurentiem, ko izveidojuši ražotāji no Dienvidkorejas un Japānas.

Iesākumā jāteic, ka viedtālrunis ar 6,44 collu displeju pavisam noteikti ierindojams planšettelefonu klasē. Tiesa, neraugoties uz iespaidīgo displeja izmēru, ierīcei ir visai šauras ekrāna rāmja malas. Tāpat viedtālrunis ir visnotaļ plāns – vien 7,9 mm biezākajā vietā.

Jau pieminētais displejs nodrošina 1080p izšķirtspēju (344 ppi blīvums), savukārt par ātrdarbību atbild Snapdragon 801 (četri kodoli, 2,3 GHz) procesors, ko papildina 3 GB operatīvā atmiņa.

 nubia-x6

Pretēji baumu ziņotajai 75 MP kamerai, izstrādājums apgādāts ar krieni pieticīgāku 13 MP (f/2.0) kameru, kas sastāv no piecām lēcām un var lepoties ar optisko attēlu stabilizacijas opciju. Izstrādājumā varēs ievietot divas SIM kartes, kas atbalstīs 3G un LTE tīklus.

To visu ar enerģiju apgādās 4250 mAh akumulators, savukārt operētājsistēmas funkcijas veiks vēl neprecizēta Android versija.

Izstrādājuma cena Ķīnā svārstās no 485 dolāriem (32 GB versija) līdz pat 645 dolāriem (128 GB).

 QQ20140325-1

Saistītās tēmas: Nubia X6planšettelefoniZTE

Izsaki savu viedokli