Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ķīniešu tehnikas ražotājs ZTE tehnoloģiju izstādē Mobile World Congress (MWC) atrādījis jaunus tālruņus. ZTE papildinājis Blade V8 viedtālruņu līniju ar Blade V8 Lite un Blade V8 Mini telefoniem.

Aizvadītajā gadā CES izstādē Losandželosā ZTE prezentēja Blade V8 Pro – tālruni ar divām aizmugurējām kamerām. Šogad uzņēmums papildinājis šo modeļu klāstu, pievienojot vēl divas budžeta klases ierīces.

Blade V8 Mini ieguvis labākus tehniskos parametrus. Piemēram, atšķirībā no V8 Lite, tam būs divas aizmugurējās kameras, līdzīgi kā V8 Pro. Tāpat V8 Mini saņēmis jaunāko Android Nougat 7.0 operētājsistēmas versiju, un tam ir optimāla izmēra piecu collu HD ekrāns. Tāpat Mini versijai būs Qualcomm astoņu kodolu procesors, kamēr Lite apgādās četru kodolu Mediatek mikroshēma.

Būtiska atšķirība ir abu tālruņu kamerās. Ja Mini var lepoties ar duālu 13+2 megapikseļu aizmugurējo kameru, tad Lite ir tikai viena astoņu megapikseļu. Jāatzīst, ka, neskatoties uz visai lielo megapikseļu apjomu, Mini kamera vienalga nebūs gatava konkurēt ar Huawei, iPhone vai Samsung kamerām, jo nav saņēmusi papildus sensorus vai citas tehnoloģijas, kas attēla kvalitāti padarītu labāku.

Abi tālruņi Eiropā būs nopērkami martā. ZTE vēl nav atklājis detaļas, cik tālruņi maksās, taču paredzams, ka nedaudz mazāk par 200 eiro.

 

Resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli