Aktuāls

post-image

Ķīnas mikroblogošanas vietnē www.weibo.com nonākuši attēli no Dienvidkorejas tehnoloģiju milža ”Samsung” it kā iekšējās prezentācijas. Tajos ieraugāmi ”Galaxy Note 8” dizaina attēli, kas nozīmē, ka intriga – kāds būs telefona dizains -, iespējams, ir mirusi.

Fakta patiesums vēl nav akmenī iekalts. Iespējams, tas ir tikai viltus attēls, par ko pārliecināts ir slavenais tehnoloģiju detaļu atklājējs Evans Blass, kurš ”tviterī” uzrakstījis, ka šis neapšaubāmi ir neīsts attēls.

Blass kā vienu no lietām uzsver nepareizo modeļa uzrakstu. Teorētiski pareizi būtu jābūt ”Note8” bez atstarpes, nevis ”Note 8”.

Iepriekš tika baumots, ka viedtālrunim varētu tikt iestrādāts vēl nebijis pirkstu nospiedumu lasītājs, kas iestrādāts ekrāna. Pēc attēla spriežot, šāda tehnoloģija nav saņemta, jo lasītājs atrodas tālruņa aizmugurē zem kameras. Starp citu, stipri veiksmīgāks novietojums kā ”Samsung Galaxy S8”.

Ierīce ieguvusi izliekto ekrānu, kā arī milzīgu ekrānu, kas, kā baumots, klās lielāku priekšējā paneļa daļu kā ”S8” sērijas viedtālruņi (83%).

”Samsung” ierīci oficiāli grasās prezentēt preses konferencē, kas risināsies augustā.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

 

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli