Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

20. oktobrī kompānija Zaydo uzsāks piegādes savam pirmajam viedtālrunim, kurš lai arī maksā tikai 319 ASV dolārus, var lepoties ar mūsdienīga flagmaņa cienīgiem tehniskajiem parametriem.

Zaydo Pulse darbina Qualcomm Snapdragon 810 mikroshēmojums un četru gigabaitu operatīvo atmiņa. 5.5 collu IPS displejs nodrošina 1920 x 1080 jeb full HD izšķirtspēju.

2

Aizmugurē novietotā kamera aprīkota ar 13 megapikseļu Sony IMX214 sensoru un 2.0 diafragmu. Priekšā novietota 5 megapikseļu kamera. Nedaudz pārsteidzoša ir Android versijas izvēle – šobrīd tiek ziņots, ka Zaydo Pulse darbinās ar DashOS interfeisu apdarināta Android 4.4.2 KitKat. Uzņēmums gan sola, ka Android 5.1 Lollipop jauninājuma izlaišana ir viņu uzdevumu saraksta pirmajās pozīcijās. Zaydo pirmais viedtālrunis solās būt pārsteidzoši plāns – nieka 5.5 milimetri.

Capture

Jau šobrīd viedtālruni ir iespējams iepriekšpasūtīt, piegādes tiek solīts uzsākt 20 oktobrī. Zaydo Pulse ar 32 gigabaitu atmiņu izmaksās 320 ASV dolārus, savukārt par viedtālruni ar 64 gigabaitu atmiņu nāksies šķirties no 370 ASV dolāriem.

Izsaki savu viedokli