Aktuāls

Dānijā bāzētā kompānija Lumigon 2010. gadā laika klajā pirmo uzņēmuma viedtālruni – T1. Pēc diviem gadiem – 2012. gadā pārdošanā nonāca T2 viedtālrunis, taču tagad uzņēmums laidis klajā visnotaļ stilīgo un jaudīgo T2 HD.

Kompānija jau izsenis piedāvā augstā gala ierīces, vismaz vadoties pēc dizaina un izmantotajiem materiāliem. Izņēmums nav arī T2 HD, kas ir apgādāts ar nerūsējošā tērauda korpusus, kas biezākajā vietā ir vien 8,5 mm plāns.

Par izstrādājuma premium līmeni norāda arī IP58 sertifikācija, kas norāda, ka ierīce spēs izturēt neilgas peldes un arī putekļi nebūs bieds. Tāpat jāatzīmē, ka ierīces augšējā un apakšējā daļā atrodami Bang & Olufsen skaļruņi, savukārt izstrādājuma aizmugurē ir novietota Sony 13 MP kamera.

lumigon t2 hd

Viedtālrunis var lepoties arī ar 4,3 collu 720p izšķirtspējas displeju, kas apgādāts ar Gorilla Glass 3 pārklājumu. Ātrdarbību nodrošina Snapdragon procesors (divi kodoli, 1,7 GHz), Adreno 320 grafiskais procesors un 2 GB operatīvā atmiņa. To visu darbina Android 4.4 KitKat operētājsistēma.

Izstrādājums nav saņēmis microSD karšu lasītāju, taču tas, visticamāk, nebūs problēma, ņemot vērā, ka iebūvētas atmiņas apjoms var sasniegt pat 128 GB.

Pārdošanā ierīce nonāks jau šā gada otrajā ceturksnī un būs pieejama baltā vai melnā krāsā. 730 eiro (par 32 GB versiju) vērtais viedtālrunis būs nopērkams lielākajā daļā Eiropas valstu, pasūtot izstrādājumu Lumigon interneta veikalā.

Tiesa, ja šāds izstrādājums liekas pārāk lēts, tad jāmin, ka pārdošanā nonāks arī apzeltīta versija. Kaut arī tās cena nav zināma, ir skaidrs, ka tā tiks apzeltīta ar 24 karātiem zelta un būs pieejama ierobežotā skaitā.

Saistītās tēmas: viedtālruņi

Izsaki savu viedokli