Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Elektroniskās saziņas aplikācija Viber nākusi klajā ar jaunu tās iespēju. Proti, atbildot skandalozā ASV prezidenta Donalda Trampa imigrācijas aizliegumam, Viber tuvāko 24 stundu laikā aplikācijā iespējos bezmaksas balss zvanus starp Amerikas Savienotajām Valstīm un visām septiņām valstīm, no kurām cilvēki nedrīkst ieceļot ASV.

Somālijas, Sudānas, Sīrijas, Irānas, Irākas, Lībijas un Jemenas iedzīvotāji, kas lieto Viber aplikāciju varēs veikt bezmaksas balss zvanus uz ASV un otrādi. ”Viber uzdevums vienmēr ir bijis cilvēkiem dot iespēju droši un brīvi sazināties vienam ar otru, lai arī kur tie atrastos,” stāsta Viber vadītājs Maikls Šmilovs. ”Ņemot vērā pašreizējo situāciju, mēs nevaram sēdēt rokas klēpī salikuši. Mums jāļauj mūsu klientiem sazināties vienam ar otru neatkarīgi no apstākļiem.”

Viber atklāj, ka bezmaksas zvani, līdzīgi kā tas ir uzņēmuma konkurentam WhatsApp, būs pieejami tuvāko 24 stundu laikā, jo tehniskā komanda strādā, lai pakalpojums tiktu aktivizēts maksimāli ātri. Tāpat uzņēmums sola, ka balss zvanu kvalitāte būs augstākā labuma.

https://twitter.com/Viber/status/826063721487282176?ref_src=twsrc%5Etfw

Resursi: https://thenextweb.com

Saistītās tēmas: aizliegumsbezmaksas zvanitrampsviber

Izsaki savu viedokli