Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

 

Lai arī ir grūti iedomāties, kāpēc lai iegādātos Android viedtālruni par gandrīz 9 tūkstošiem eiro, tomēr attiecīgās aprindās ir pieprasījums, un ir arī piedāvājums. Vertu nākuši klajā ar jauno Signature Touch.

Vertu_SIgnature_Touch

Viedtālrunis ir aprīkots ar 5.2 collu Full HD displeju. Android 5.1 Lollipop operētājsistēmu darbina Qualcomm Snapdragon 810 mikroshēmojums, sadarbībā ar 4 gigabaitu operatīvo atmiņu. Iebūvētās atmiņas ietilpība ir 64 gigabaiti un tā ir paplašināma microSD atmiņas kartēm. Signature Touch aizmugurē novietota 21 megapikseļa kamera ar divu toņu zibspudzi, savukārt priekšpusē – 2.1 megapikseļa kamera.

Displejs ir pārklāts ar safīra aizsargstiklu, savukārt korpuss veidots no ādas un titāna, katra viedtālruņa salikšana ir viena, individuāla meistara roku darbs. Vertu Signature Touch pircējs saņems viena gada bezmaksas pieeju Vertu Concierge servisam, kas nodrošina personisko asistentu 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā. Tas palīdzēs sākot ar avio biļešu rezervāciju, beidzot ar dāvanas izvēli, iegādi un piegādi mīļākajai.

Viedtālruņa cena būs aptuveni 9 tūkstoši eiro, tā tirdzniecību paredzēts uzsākt oktobra vidū.

 

Izsaki savu viedokli